Pereiti prie turinio
kicule

Audimas

Rekomenduojami pranešimai

Audimas – judėjimo laisvė!


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nesakyk, audino prekes irgi brangios...ne visi gali sau leisti kazkokiam treningui isleisti 300 litu...juolab kad dabar man apranga tikrai suprastejo...anxciau galima buvo nusipirkt tokiu rubu, kuriuos ne tik sportui apsirenkt, o dabar grynai vien treningai...

del kokybes nesiginciju, audimas gal net geriau nei adidas'ai ir nike'ai...

as ten kazkada dirbau...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as ir parasiau kad vidutiniskai uzdirbantis zmogus, pati inau kad ne kiekvienas gali ten apsipirkti :)

as ten kazkada dirbau...

Labai idomu :)

Gal tu gali atsakyt i toki klausima.

Mano drauge kazkada ir nusprende saviskiui nupirkti treningus, bet kaip pamate ant etiketes MADE in CHINA, sako fantazija atsoko :)

As kiek turiu drabuziu visus perziurejus , ne ant vieno neradau tokio uzraso.

Kaip tai suprast?

As pavizdziui ir nepirkciau daikta uz tokia kaina su uzrasu pagaminta Kinijoje :huh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

palauk man atrodo ateity pamatysime ir uzrasus su MADE IN BYELARUS...ar kazkas panasaus...zinau tik tiek, kad jie turi savo fabrikeliu visur...pvz tie patys nike'ai siuvasi ir taivanyje...neteko matyt tokiu etikeciu?...o del audimo, tai jie labai ziuri kokybe...jei kas nepatiko, gali parnest atgal ir tau arba pakeis arba pataisys...nors kaina nuo to kur siuva nesikeicia...vistiek moki uz firmos varda...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

biznes eto krutaja wtuka...xo4ew zhit' umej vertet'sa


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir "Audimas" labai patinka. Daugima mano treninginio kelnio ir yra audimo. Turiu ir nike ir adidas, kokybe tikrai tokia pati. Vakar kaip tik buvom audime vilojampolei, bet ka?ko tokio neradau.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vat as ir sakau, kad audimas suprastejo...turbut i uzsieni grozius visus issiuncia, o cia lieka tik musu vietiniu dizaineriu-prietranku modeliai


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
wtuka...xo4ew zhit' umej vertet'sa

O eia tai CHINA :geda:

 

O "Audimas" ir man patinka :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As ir zadu apsilankyti :lol:  bet sakau nieko gero nera? :geda:

As tai dazniause tai kai Maximoj bunu i Audima uzsuku, nors viena karta nusivyliau :mad:

Norejau pirkt treningus kremines spalvos, tai mano ismeros kelniu ne rado, sakau paskambinkit gal (laisves al., )parduotuve , gal jie turi , na ir ka. Paskambino ir pasake kad jie neturi, ir pradejo man siulyt raudonus.

As nupirkau paprastas sportines kelnytes ir vsio...

Paskui sakau saviskiui davai varom ir i ta pasduotuve (Laisv., al.,) na ir ka  :mad:  pasirode kad ten buvo visas kostiumas man :mad:  Bet jo nepirkau jau, nupirkau sportine bliuzkute, laaaabai fainos medziagos :pack2_thumbup[1]:

 

 

Jo man ir pana6iai taip buvo. Bet a? dar kaika pastebejau. Vienoj parduotuvei nebuna konors, kitoj yra. Taip pat skiriasi Vilnius, Kaunas, Klaipeda. Kaip da?nai tenka bastytis po Lietuva tai ir po parduotuves pasitrinu, tai skirtumas did?iulis ir kainoje ir pasirinkime.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau kazkur rasiau, kad pirkau Siauliu Audime dzemperi, nemeluoju kazkur po poros trejeto savaiciu atiro rankoves, susipumpuravo tokios platesnes siules, o mokejau nemazai :mad:

 

Added:

tiesa o Nike, Adidas, Reebok man ir vyrui patys geriausi. Nors tiesa pasakius Nike pas mus daugiausia :) Kokybe gera, ypac avalyne. Skalpk skalbiankej kiek patinka ir liux :pack2_thumbup[1]:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka as norejau pridurti, taigi pasiziurekite NEXT, NEW LooK ir t.t,. firmu drabuzelius, kur jus manot jie pasiuti Londone, New Yorke? Jus ka, taigi visos garsiausios firmos turi savo fabrikus visokiuose Taivaniuose, Kinijose ir Turkijose, ten darbo jega zymiai pigesne, todel ir siuva ten! :doh


avatar121.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar vel nusipirkau naujas audimo kelnias :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.