Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Vegetarizmas

Rekomenduojami pranešimai

Ka manote apie vegetarizma?

 

A? esu vegetare. Nevalgau mesos, bet ?uva, kiau?inius ir pieno produktus valgau. Mesos atsisakiau todel, kad ji man neskani. Jos nevalgydama (tuoj bus metai), jaueiuosi lengva, ?valesne. Ir sveikesne.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be mėsos - nė dienos. Svarbiausia, kad puikiai jaustumeisi. O nesunku svečiuose? Visi valgo, kemša visokius skanumynus (mesiškus) - o pati agurką, pomidorą grauži.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? be mesos ir bulvio numireiau(bent jau dabar taip atrodo), tai mano pagrindinis maistas...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O nesunku sveeiuose? Visi valgo, kem?a visokius skanumynus (mesi?kus) - o pati agurka, pomidora grau?i.

 

Priklauso nuo to, pas ka sveeiuojuosi. Jei pas anyta, tai valgau viska, ka paduoda... Nenoriu klausyti ilgo pamokslo.

Mano beveik visi draugai yra vegetarai. Taigi kartais tenka pasukti galva, kai jie pasisveeiuoti ateina.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vegetare but negaleeiau, kaip negaleeiau laikytis dieto, nes neturiu tam pakankamai valios :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad iki 20 m. valgyti mesa yra butina. O paskui- kiekvienam pasirinkti. Mano brolis irgi vegetaras. Juo tapo 30 m. Dabar jam 41 m. ?ydi. Sveikas.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as be mesytes tai ir negaleciau :rolleyes: ypac be savo karstai rukytos sonines :nyam

bet kiek as suprantu tikras vegetaras negali valgyti nei zuvies, nei mesos , nei kiausiniu ir t.t ar kaip ten..... :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o as be mesytes tai ir negaleciau :hm:  ypac be savo  karstai rukytos sonines  :nyam

bet kiek as suprantu tikras vegetaras negali valgyti nei zuvies, nei mesos , nei kiausiniu ir t.t  ar kaip ten..... :hm:

GEISTE tik prijaueianti vegetarams :rolleyes: O ?onines ir a? noreeiau :essen

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kiekvienas turi teis? rupintis savo sveikata.

Ir maisto produktus pradejau derinti ne del kokio asitikinimo, o kad priverte gastritas prie? keleta meto. Ir pamaeiau, kad tai man tinka.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Priklauso nuo to, pas ka sve?iuojuosi. Jei pas anyt?, tai valgau visk?, k? paduoda...

 

Pala pala, tai kas ?ia per vegetarizmas?

Vegetarus ?sivaizduoju, kaip labai principingus ?mones, kurie jokiom aplinkybem :geda:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartoju: mesos nevalgau ne todel, kad man gyvunelio gaila. O todel, kad man mesa neskanu.

O pas anyta mesa valgau todel, kad nenoriu a?eisti jos vai?ingumo. Gi ir nuva?iuoju pas ja retai.

Asivaizduokit situacija: esi sveeiuose ir niekas ne?ino, kad tu nevalgai mesos. Na negi prie stalo pradesi ai?kinti, kodel mesos nevalgai? ?eimininkai ir asi?eisti gali, kad jo vai?es paniekini.

Galvoju ne tik apie save, bet ir apie kitus.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Galvoju ne tik apie save, bet ir apie kitus.

O va tikri vegetarai ?iuo atveju, viso pirma galvoja apie save.

Jeigu a? nevalgau slieko ar varlio, tai ar juos megstantys ?eimininkai tureto del to pykti? :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.