Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Sveikas gyvenimo b?das

Rekomenduojami pranešimai

Kaip manot, koks yra sveikas gyvenimo budas?

Ka manote apie tuos, kurie ?iema maudosi? Kurie ki?a vaikus a ?alta vandena? Visokias ?elmeno sultis ir t.t.?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas gyvenimo budas yra puiku....tiems kurie sugeba taip gyventi. Tai - tik kokybi?ko maisto derinimas, sportavimas, grudinimasis ir pan. Toks ?mogus vietoj aspirino, analgino ir pan. i?sivirs arbatytes. Vietoj krautuvej pirkto suleio i?sispaus savo, gal net i? savo sodo. Man taip gyventi? :mirksiukas: Mano teta ?iema maudosi (ruone), ji niekad neserga. Karta band?iau i?simaudyt rugseja - per?alau, vos nedaejo iki plaueio u?degimo. Vaikus ki?a a ?alta vandena - grudina - puiku, veliau ma?iau sirgs. Ai?ku juos reikia palengva, nes bus kaip man :wink:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip manot, koks yra sveikas gyvenimo budas?

Ka manote apie tuos, kurie ?iema maudosi? Kurie ki?a vaikus a ?alta vandena? Visokias ?elmeno sultis ir t.t.?

Ka?i, kiek tokio "ruonio" tapo impotentais? Ar turi prostatos problemo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Adomi mintis. Man?s tai niekas a ?alta vandena neaki?to... Brrr...

Ir a sveikuoles nesu pana?i. Mank?tos nedarau, nebegioju, a pirta nevaik?tau... Tiek, kad mesos nevalgau. Tik maisto produktus derinu.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na labai sunku yra derinti maisto produktus, kai esi aprat?s kitaip. A? pvz negaliu mesos valgyt be duonos, nes neskanu, o kiek ?inau, tai labai negerai. A? da?nai netgi keptas bulves su duona valgau :wink:

O ar duoda pastebimo rezultato tas maisto derinimas (pvz svora metan), ar tiesiog taip sveikiau ir viskas...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau asitaisius letina skrand?io u?degima. Po gydymosi vaistais nusprend?iau pabandyti derinti maisto produktus. Po kelio menesio pripratau. O kai lioviausi valgyti mesa, derinimo rupeseio suma?ejo: kiau?inius ir ?uva valgau su dar?ovem, kaip jau apratau. O daugiau nebeliko ka ir derinti.

Gasrita sekmingai i?sigyd?iau. O geri maitinimosi aproeiai liko.

 

O mano svoriui maitinimasis neturi jokios atakos. Sveriu tiek pat, kiek budama 18-os (vasara man sueis 35-eri + trys gimdymai).


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai buvau pamir?us, kad tu su ansvoriu problemo neturi.

O gal kas turit tokio problemo ir bandet derint maista, ar gavos kas teigiamo?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
A? pvz negaliu mesos valgyt be duonos, nes neskanu, o kiek ?inau, tai labai negerai. A? da?nai netgi keptas bulves su duona valgau :wink:

O ar duoda pastebimo rezultato tas maisto derinimas (pvz svora metan), ar tiesiog taip sveikiau ir viskas...

Nevalgau bulvio i?vis , o ypae su duona :doh Ka?kada valgiau mesa , dabar atsisakiau ir valgau tik dar?oves ir tarp kitko pasirodo ,kad ir be jos galima gyvent . Valgau ?uva , labai retai vi?tiena ir tik dar?oves be jokio bulvio ar ry?io . ?iaip bandau valgyt pagal kraujo gr. tinkanta maista .Cukraus beveik nevartoju , nevalgau saldumyno , renkuosi sveika maista - kuo ma?iau konservanto . Valgau kas skanu ir sveika , o ne tam kad valgyt kas po ranka papuola . Visa tai pradejau vartot po onkologines ligos , po viso gydymo - reikejo i?valyt organizma nuo ?lako ir t.t . Prie? du metus priaugau svorio , nes iki tol atrod?iau kaip 18 m .,bet sau patikau coliuke o kitiems a? dabar gra?i :hm: sako pana?i a motera , manau kol svoris nekenkia sveikatai ir savijauta gera rei?kias viskas gerai nors ir keliais kg per daug :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai, Arlene, pas mane ne vos keli kg, man tai jau rimta problema :this[1]: , va ka tik testavausi www.kmi.lt, baisu tiesiog:

Juso KMI - 40.4

Klasifikacija: 3-jo laipsnio nutukimas :hm:

Susirgimo rizika: Labai didele :blink:

Rekomenduojamas gydymas:

1. Suma?into kalorijo kiekio dieta

2. Didesnis fizinis aktyvumas

3. Svora koreguojantys vaistai

4. Aproeio korekcija

Jei ?is gydymas nesekmingas, taikyti chirurgina gydyma.

 

1, 2 ir 3 jau band?iau...nesekmingai :blink: . nesinori, kad reikto taikyti chirurgina gydyma :huh: , tad po truputa pratinsiuos gyvent be bulvio, mesos, milto, derint maista :swoon2[1]:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau kad swejkas gyvenimo budas labai saunus dalykas.taciau pati labai swejkai negyvenu.taciau kartais stengiuiosi derinti maista ir sportuoti.o tie kuirie yra ,,ruoniai" tai labay saunu taciau pati nesiryzciaiu tam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.