Pereiti prie turinio
Snapė

Ar gali aplinkiniai priversti du ?mones susituokti?

Rekomenduojami pranešimai

Santuoka priverstinai. Manau kvaila mintis . Argi gali kas gero is to iseiti. :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu maciusi. Pana pastojo, jis nenorejo tuoktis. Bet tevai, jo ir jos tiesiog verte tai padaryti. ir ka - dideles grazios vestuves, o po metu skirybos. :mirksiukas: Dar tiesa antra vestuviu diena jaunikis gavo antausi nuo jaunosios brolio. :susigedes: Dabar jis gyvena su kita panele, laimingas. Man rodos gali artimieji psichologiskai uzgriauzti. Bet pasekmes aisku nekokios. Kartais pagalvoju, kokia panu laime, jei zinai jog tave veda tik del vaiko :doh Tiems vyrams juk kartais dzin su kuo miega. :mad:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kas jei priverstines vedybos?

nelabai tokios noreciau :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo, kad būna atvejų, kad gali būti tokios vedybos.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.