Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar gali būti meilė be sekso?

Rekomenduojami pranešimai

Kaip manot? :blink:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku gali buti meile be sekso ,pvz kaip tevams, broliams, sesems,bet vyrui ar draugui neisivaizduoju tokio varianto :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau. Shiaip man ir toks klausymas buvopasitojas. Bet kazkaip susilaikiau. Pasirodo ne man vienam tokie klausymai ishkyla. :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O a? manau, kad gali.Juk gali buti prie?aseio, del kurio ?mones negali myletis.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meile gali buti ir be sekso ir dvasiskai ir fiziskai, bet tikrai neamzinai. :geda


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau tikrai gali. Su sexu ar be jo. Turiu omeny meile vyrui. Yra daug fainu budu kaip tenkintis tokia sakyciau platoniska meile :huh:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meile be sekso? :huh: :) :hm: Sunkus klausimas. Vat seksas be meiles buna.. O ar buna atvirk?eiai? Normaliom salygom nelabai asivaizduoju. Bet jeigu tai lemia tam tikros aplinkybes, tai tureto buti pasiaukojimas. Buna ir taip.

Buna ?monio, kurie i?vis gyvena be sekso, nes jo asitikinimai tokie, kad seksas - narkotikas ir nevalia juo piktnaud?iauti. Tai labai stiprios valios ?mones.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pa?astu toka vyra. Jo pa?iuros yra rytieti?kos krypties.

Karta jis man prasitare, kad labai noreto dukros. Sunui penkeri. Klausiu:"Tai kame problema?" O jis sako:"Taigi su ?mona atskirai jau treji metai miegam. Ka?kaip sunku ry?tis. Atpratau nuo to reikalo."

Pasirodo, jis atsisake sekso del to, kad visa energija galeto i?naudoti dvasiniam tobulejimui. ?inojau, kad yra taip daraneio, bet pati su tuo susiduriau pirma karta.

Tas ?mogus tikrai daug pasiek?s- u?tenka pa?iureti jam a akis. Toka tyra ?vilgsna retai pamatysi.

O kai jis papasakoja, kaip suno aukleja... Duok Dieve kiekvienai toka vyra...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka?kokia tai nesamone... Ko tu GEISTE eia klausi? Ar gali mylintis vyras ir mylinti moteris nesimylet? NEGALI, tai nei pasiaukojimas nei dar kas nors. O platoni?ka meile tai i?vis netikiu, kaip tu gali myleti, ir nenoret suartet? Taip myli nebent brola, ses?, mama ir t.t


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pa?astu toka vyra. Jo pa?iuros yra rytieti?kos krypties.

Karta jis man prasitare, kad labai noreto dukros. Sunui penkeri. Klausiu:"Tai kame problema?" O jis sako:"Taigi su ?mona atskirai jau treji metai miegam. Ka?kaip sunku ry?tis. Atpratau nuo to reikalo."

Pasirodo, jis atsisake sekso del to, kad visa energija galeto i?naudoti dvasiniam tobulejimui. ?inojau, kad yra taip daraneio, bet pati su tuo susiduriau pirma karta.

Tas ?mogus tikrai daug pasiek?s- u?tenka pa?iureti jam a akis. Toka tyra ?vilgsna retai pamatysi.

O kai jis papasakoja, kaip suno aukleja... Duok Dieve kiekvienai toka vyra...

Man toks klausimas i?kilo: jie tik miega su ?mona atskirai ar jau ir gyvena atskirai? Juk ne tik vyrui seksas reikalingas :huh: Nebent jo ?mona irgi tobulina save dvasi?kai :)

Redagavo ilja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man toks klausimas i?kilo: jie tik miega su ?mona atskirai ar jau ir gyvena atskirai? Juk ne tik vyrui seksas reikalingas :huh: Nebent jo ?mona irgi tobulina save dvasi?kai :)

 

Jie puikiai sutaria, myli vienas kita.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ka?kokia tai nesamone... Ko tu GEISTE eia klausi? Ar gali mylintis vyras ir mylinti moteris nesimylet? NEGALI, tai nei pasiaukojimas nei dar kas nors. O platoni?ka meile tai i?vis netikiu, kaip tu gali myleti, ir nenoret suartet? Taip myli nebent brola, ses?, mama ir t.t

O a? ?iuo klausimu sutinku su GEISTE. Ai?ku, nekiekvienam tai suprantama ir nekiekvienas gali gyventi be sekso. Va a? ka?kiek galeeiau. Kiek? Ne?inau. Esu dar ka?kur skaieiusi toka dalyka, kad meile buna (et, nepamenu, kaip i?sireik?ti). Na, vienu ?od?iu, kai tu myli vyra, kurioj kuno daly tu jauti savo meil?? Dubens srity, juosmens, krutines, galvos ar dar auk?eiau? Tai va, meile, kuri yra auk?eiausiai (turbut vir? galvos? :huh: ) gali myleti tik Dievas.

Ne?inau, ar a? eia ka nors ai?kiai para?iau, bet taip a? skaieiau. Nu, eia GEISTES reikia konkreeiau paklausti.

Va mano meiles jausmas randasi ka?kur tarp krutines ir kaklo. Tai gal galeeiau ir be sekso a? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.