Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Kas jums yra romantika?

Rekomenduojami pranešimai

Kiekvienas romantika supranta skirtingai. Kaip manot, kas tai yra? :blink:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Romantika tai malonus laikas praleistas dviese. Kai pamirsti kasdienybe, problemas. Zvake, gele, patiekalas, vynas ar sampanas :geda malonios staigmenos, parodymas meiles ir gali vardinti be galo, kas suteikia romantika.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Romantika tai malonus laikas praleistas dviese. Kai pamirsti kasdienybe, problemas. Zvake, gele, patiekalas, vynas ar sampanas :geda malonios staigmenos, parodymas meiles ir gali vardinti be galo, kas suteikia romantika.

O man visa tai jau banalu ir neberomanti?ka. O kas galeto buti romantika? Dabar taip greit net nesugalvoju, bet ka?kas nekasdieni?ka ir nepakartojama.

 

O tau, GEISTE, kas yra romantika? Gal a? tau pritareiau? Tu aplamai busi mano guru. :huh: :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad, LIEPA, ne?inau... Seniai mano gyvenime buvo romantika...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? tai i?vis nesu romanti?ka, tai net ir ne?inau kas galeto eia but tokio romanti?ko....Vakariene prie ?vakio ?viesos man nera romantika, tai tik todel kad akys pavargo nuo ?viesos, o nevalgysi gi patamsy...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vakariene prie ?vakio ?viesos

Ka?kokia jau nuvalkiota romantika..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ka?kokia jau nuvalkiota romantika..

 

 

Bet a? ir nesakau kad tai romantika.LIEPA Asiskaityk!!!!


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet a? ir nesakau kad tai romantika.LIEPA Asiskaityk!!!!

Blyn, a? asiskaieiau. A? gi tik pritariu tau :pack2_thumbup[1]:

 

 

:huh: nesusikalbejom...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Blyn, a? asiskaieiau. A? gi tik pritariu tau :pack2_thumbup[1]:

:huh: nesusikalbejom...

 

 

Aha nesisikalbejom :geda :wink:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nenuvalkiota :huh: nes matot, mes per tuos uzsiemimus dziaugiames isvis kai kartu prisedam prie stalo :wink: Neturim laiko net savaitgali kur dviese pabut :wub Del to man tai romantika :grin:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man tai nenuvalkiota :huh: nes matot, mes per tuos uzsiemimus dziaugiames isvis kai kartu prisedam prie stalo :wink: Neturim laiko net savaitgali kur dviese pabut :wub Del to man tai romantika  :grin:

 

 

EWERRA, pilnai jus suprantu. A? nesakiau kad tai nuvalkiota romantika....A? i?vis ne?inau kas ta romantika, nesu romantike.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zvakiu sviesa, sampano butelis ir rami muzika....


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.