Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Kiek kartų ?mogus gali myl?ti?

Rekomenduojami pranešimai

Kaip manot?

Esu girdejus daug nuomonio. Vieni sako, kad ?mogus gali myleti daugyb? karto gyvenime, bet kiekviena karta skirtingai, kiti sako, kad myleti galima tik viena karta gyvenime.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, man atrodo, kad meiles ish vis nera. Gal man taip atrodo, kad ash nemilejau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo ,kad isimylet galima neviena karta :blink: bet kiek zmoniu tiek nuomoniu :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau cia taip pat nuo zmogaus priklauso. Vieni isimyli ir issiskyria po menesio, kitiems tai trunka ilgiau, dar kiti pamylsta visam gyvenimui ir daugiau niekada nesusiranda savo puses :huh:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau myleti ymanoma kelis kartus, jei randi savo zmogu. Taip pat gali ir nustoti myleti, del tam tikru priezasciu. :huh:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, Geiste, tu eia ?iandien po to ?urnalisto tokia tema sumastei? :laugh: :)

A? manau, kad ?mogus gali myleti daug karto, bent jau keleta. Skirtingos tos meiles ar ne? ?inoma skirtingos, nes ?mogus gi su metais auga, tobuleja, agyja patirties, tai kartu ir po?iuris a meil? irgi keieiasi. Kalbu i? patirties. Mylejau du kartus gyvenime. Pirmoji buvo aistringa, paremta did?iuliu susi?avejimu. Antroji labiau subrendusi, ramesne ir paremta gilesniais jausmais. Kokia bus treeioji, jeigu ji bus? Turbut dar kitokia - platoni?ka.. :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? mylejau tris kartus. Gal kada bus ir ketvirtas. Savo antrosios meiles niekada neu?mir?iu. Ji buvo tokia romanti?ka...Valtele... Vandens lelijos... Gerai, kad u? jo nei?tekejau. Du liutai vienoj kruvoj= mu?tynes...

O temos su ?urnalistu visai nesusij?. I? tikrojo neasimyleeiau tokio vyro. Per daug protingas...Man reikia vos vos kvailesnio u? mane, kad galeeiau valdyti. O liutui valdyti ?aula... Sunkiai, sunkiai...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Per daug protingas...Man reikia vos vos kvailesnio u? mane, kad galeeiau valdyti. O liutui valdyti ?aula... Sunkiai, sunkiai...

Niekada neasimyleeiau vyro kvailesnio u? save. (Tiesa pirmas buvo kvailesnis, bet matyt ir pas paeia tuokart proto buvo ne prudai :laugh: ) Man turi buti arba vienodo, arba ?iek tiek auk?tesnio intelekto nei a?. O valdyti a? ir tokius, ir anokius sugebu.. :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

A? pasilieku prie savo nuomones , kad myleti tikraja meile amanoma tik viena syka , o visi kiti kartai tik eiliniai susi?avejimai (jie ilgai t?stis negali) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau kad myleti galima daug kartu ir visus skirtingai


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

"Meile - kilniausias jausmas, bet pojutis avairus. Galima ?iureti a ja ?aismingai, prancuzi?ko samojaus dvasia: tikroji meile pana?i a vaiduokla - visi apie ja kalba, bet ma?ai kas mate. Dvasios polekiai, emocijos - jos savaime ir i?lieka, o ?tai mokejimas u?jausti - tai jau sugebejimas myleti.Meile - atsakomybe, ji komplikuoja gyvenima, bet ir atne?a laim?. Kiekvienas ?mogus gali ja surasti, tik reikia labai labai noreti. Vieniems - ramybe, kitiems - kova. O apskritai - harmonija tarp ?mogaus ir gamtos. Individualiai galima priarteti prie absoliueios laimes, visai ?monijai - vargu." - taip meil? apibudina ra?ytojas Petras Zlatkus .

Pritariu jo i?sakytoms mintims :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip manot?

Esu girdejus daug nuomonio. Vieni sako, kad ?mogus gali myleti daugyb? karto gyvenime, bet kiekviena karta skirtingai, kiti sako, kad myleti galima tik viena karta gyvenime.

man atrodo, kad zmogus gali myleti kelis kartus, bet ji buna gal skirtinga :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.