Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar mūsų visuomenė tolerantiška?

Rekomenduojami pranešimai

kartosiuos, matau netoleruoji to :super:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visuomene yra aptiska, sutrikusi, o apie tolerancija tai net kalbos nera.

NEs kikvienas rupinasi tik savimi, nes taip isaukleja tevai, nes to reikalauja taisykles, visi kas nesutinka laikytis taisykliu yra antivisuomeniskas ir visuomene ji privers paklusti arba suzlugdys :mirksiukas:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
manau, jog mūsų visuomenė nėra tolerantiška. Yra atskiros žmonių grupės, atskiri žmonės, kurie yra tolerantiški, bet jeigu imti visu mastu, tuomet - ne. Jeigu norėtume išsiaiškinti tolerancijos laipsnį vienu ypu, pakanka pažiūrėti, kaip visuomenė žiūri į visuomenės atstumtuosius (va ir žodis iškart) - narkomanai, gėjai (populiari tema), bomžai ir t.t. Va, tarkim, menininkas, aj, gėjus, tai ką jis šūdą mala toj scenoj..

Manau, kad mūsų visuomenė yra labai netgi netolerantiška, pernelyg kategoriška ir uždara.

labai teisingai pasakyti... musu visuomene perdaug kategoriska ir laabai uzdara...

 

beje sriubciojimo ir as nepakenciu, mane tiesiog erzina tas garsas :mirksiukas:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mums dar toli ir toli iki toliarancijos, bent jau kad pakantumas būtų vienas kitam pirmiausia, o tik paskui apie toliaranciją bus galima kalbėti


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau tolerantiska visiems ir viskam,kol manes neliecia...kol i klase neatejo du cigonai,kurie nuolat aiskina:as lietuvis nebusiu,as nenoriu mokytis lietuviskai...ir elgiasi kaip savo tabore:kada nori ir kaip tik nori...Tegul isvis tada neina i mokykla,atleidzia tevus nuo baudu ir viskas...Dabar tai vien pamacius cigonus(gatveje ar kur kitur) pasiuntu... :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai toks tolerancijos trūkumas, lieka tik viena išeitis- atsiriboti, tvoromis apsitverti ir gyventi taip, kaip tau norisi...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Buvau tolerantiska visiems ir viskam,kol manes neliecia...kol i klase neatejo du cigonai,kurie nuolat aiskina:as lietuvis nebusiu,as nenoriu mokytis lietuviskai...ir elgiasi kaip savo tabore:kada nori ir kaip tik nori...Tegul isvis tada neina i mokykla,atleidzia tevus nuo baudu ir viskas...Dabar tai vien pamacius cigonus(gatveje ar kur kitur) pasiuntu... :rolleyes:

 

suprantu tave puikiai zmonike, tas cigoniskas mentalitetas, tai ne vietoi ir ne laiku. nereikia nei mokyklos jau darzelyje, jie savo cigoniskas taboro manieras demonstruoja. Apie tokia tolerancija tai net kalbos negali buti.

Nes yra vietos kur yra taisykles, ir ten niekam nesvarbu ar tu cigonas ar zydas, esi ne vienas, tai atitinkamai ir elgtis turi kaip tarp zmoniu. :)


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš jau pastebėjau ir pasibaisėjau - gali nesikartot :tongu:

 

 

aš nepakanti, bet toleruoju :(

 

nors ne, esu žiauriai kategoriška kai kuriais atžvilgiais.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nors ne, esu žiauriai kategoriška kai kuriais atžvilgiais.

kaip ir daugelis :flowers:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nes yra vietos kur yra taisykles, ir ten niekam nesvarbu ar tu cigonas ar zydas, esi ne vienas, tai atitinkamai ir elgtis turi kaip tarp zmoniu. :flowers:

 

Butent...O jie net nesitaiko...Vadovaujasi savo taboro taisyklemis VISUR...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip ir as esu pakankamai tolerantiska, bet mane jau baigia isvesti tie pakistanai-babajai.....jie kaip ir cigonai demonstruoja savo iprocius visur ir visada.... net krato juos matant, bet nuo ju niekur nepabegsi,o jei ka pasakysi pries tai uzpjaus....

dar nesu tolerantiska pletkams ir zmonems kurie pletkavoja......uzmusciau vietoj............


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
dar nesu tolerantiska pletkams ir zmonems kurie pletkavoja......uzmusciau vietoj............

Ojėj kaip žiauru ,tai mane jau užmušus būtum kokius 100 kartų :D :lol: :lol:

Tik jau nesakyk,kad ir pati nepepletkini,kažko nesitiki,kad jau gink D nė mur mur su draugelėm apie nieką :mda:


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.