Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Eutanazija

Rekomenduojami pranešimai

Ką manot apie eutanaziją?

Mane sukrėtė laida, kurioje dalyvavo mano tėvo pusbrolis (man gerai pažįstamas žmogus)- Editos Mildažytės tėvas. Jis pasisakė už eutanaziją. Jo klausant, man buvo baisu. Žinau, kad jis serga sunkia, kankinančia ir nepagydoma liga, bet- vis vien... :hm:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eutanazija :hm: . Jei kalba eitų apie kitą žmogų, sakyčiau tegul, jei jau apsisprendė. Ar galim versti žmogų kliedėti nuo kančios ir skausmo pora metelių, gal mėnesių, gal savaičių, jei jo kančios gali būti nutrauktos čia ir dabar, tuo labiau, kad jis pats to trokšte trokšta. Jei apie mane – nežinau. Manausi esanti tikinti į Dievą ir eutanaziją laikau savižudybe-kito rankomis, tad siela keliautų tiesiai pragaran, ir jame siela degtų liepsnose, ir tas skausmas niekad nesibaitų - per amžius, tai gal geriau dar biškį (vis trumpiau nei amžinybė) pakentėt? o vėliau rojuj džiaugtis (per kančias į dausas).

 

Parašiau, jog manausi esanti tikinti, nes negaliu pasakyt kaip ištikrųjų tuo metu pasielgčiau (jei būtų suteikta tokia galimybė), turbūt priklausytų kaip giliai tikėčiau į Dievą.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as uz autonazija :hm: nors ir kaip ziauriai skambetu ,kalbu apie save,jeigu man istiktu beda negaleciau matyti kaip kencia del manes mano artimieji ir draugai,kad jie mato mano leta mirti,ir jau rasiau vienoje temoje ,kad bijau letos mirties tai priskiriu sia mirti letai ir kankinanciai :this[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ko gero UŽ. Bet tai turėtų būti to kenčiančio, o ne aplinkinių valia. O rojais ir pragarais, degančiais katilais aš netikiu. Aš tikiu gyvenimu po mirties, kuris visiems yra vienodas :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš ko gero UŽ. Bet tai turėtų būti to kenčiančio, o ne aplinkinių valia.

O kaip tiksliai žinoti, kad jis tikrai to nori, gal jį taip elgtis verčia aplinkinių jausmai (gailestis, pastovi verkavimai ir t.t.). Gal jis dar galėtų pakęsti fizinį skausmą, bet va dvasinio...ne?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ką manot apie eutanaziją?

Mane sukrėtė laida, kurioje dalyvavo mano tėvo pusbrolis (man gerai pažįstamas žmogus)- Editos Mildažytės tėvas. Jis pasisakė už eutanaziją. Jo klausant, man buvo baisu. Žinau, kad jis serga sunkia, kankinančia ir nepagydoma liga, bet- vis vien... :bigsmile:

priklausytu nuo situacijos. Perskaicius klausima prisiminiau kaip per Tv rode kaip viena jauna mergina beveik visa sudege taciau vis dar buvo gyva, kvepavo, tai jin zinovo kad mirs, ir nenoredama kankintis didziausiuos skausmuos paprase, kad kas ta jos mirtu paankstintu. Tai tokiais atvejais as ir buciau uz.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu pries..

Vis delto tai yra zmogzudyste..

O gyvybe atimt, kaip ir jos ikvept, mes neturime galios ir teises. :blink:


Yra riba ?od?iams, ta?iau n?ra ribos jausmams ir ?irdies talpumui.

 

meter-ru27044.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada rašiau ta tema referatą ir dar Filosofijos esė, bet taip ir nesusidariau nuomonės nei už nei prieš. Labai Priklauso nuo situacijos. Tik tiek galiu pasakyti, kad tai spręsti turi jokiu būdu ne artimieji, o pats žmogus, kuris nebūtinai įsitikinęs kad nori mirti. Dažniausiai norisi gyventi nesvarbu kaip skaudėtų. Ir galiausiai žudymas juk nuodėmė. Vargu ar tikintis asmuo taip pasielgtų


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tik tiek galiu pasakyti, kad tai spręsti turi jokiu būdu ne artimieji, o pats žmogus, kuris nebūtinai įsitikinęs kad nori mirti.

 

Tik kaip suzinoti ka galvoja tas zmogus?i


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kažkada rašiau ta tema referatą ir dar Filosofijos esė, bet taip ir nesusidariau nuomonės nei už nei prieš. Labai Priklauso nuo situacijos. Tik tiek galiu pasakyti, kad tai spręsti turi jokiu būdu ne artimieji, o pats žmogus, kuris nebūtinai įsitikinęs kad nori mirti. Dažniausiai norisi gyventi nesvarbu kaip skaudėtų. Ir galiausiai žudymas juk nuodėmė. Vargu ar tikintis asmuo taip pasielgtų

O jei tas zmogus daro klaida (yra silpnu zmoniu), o patis artimeji mato kad viskas gali but dar ir gerai :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As esu uz, zinoma, priklauso ir nuo situacijos..Stai draugo tevas turejo augli smegenyse, o daktarai nieko negalejo padaryti, kad palengvintu kancias..Visus metus zmogus issikankino, prasidejo haliucinacijos, o ir skausmas buvo nepakenciamas..Galu gale mire sava mirtim, bet jei tai butu buve keli, o ne vieni metai tokiu kanciu :geda: galiu tik isivaizduot, kaip kentetu pats zmogus ir jo artimieji :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai sunko atsakyti, nes nera vienareiksmio atsakymo. Priklauso nuo zmogaus, jo ligos, jo kanciu ir daug ivairiu priezasciu. Sako katalikas negali atimti sau gyvybes: Dievas dave - Dievas pasieme. Nezinau kap pasielgciau as. Mano nuomone - zmogus turi teise pasirkti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.