Pereiti prie turinio
Svečias Dimidrolis

Ar nešiojate stringus?

Rekomenduojami pranešimai

Svečias Arlene
Kokios spalvos apatiniai labiausiai patinka?

Ry?kiai melyni , juodi ir kitos nepabod? spalvos (derinu prie rubo spalvos), o balti nepatinka :) nors kartais tenka ir tokius devet . Stringus ne?ioju , bet kai kurios panos juos devi , kad matytusi i?lind? i? kelnio :doh man tai vulgaru ir visi?kai neseksualu .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesa sakant kitokiu ir neturiu :hm: nesioju visais metu laikais ar salta ar karsta nieko nekeicia :pack2_thumbup[1]: o spalvu palete pas mane plati ,bet daugiau juodu :mirksiukas:

........dabar pvz. roziniai su juodais taskiukais ....... :grin:

 

bet kai kurios  panos  juos devi , kad matytusi i?lind? i? kelnio :doh man tai vulgaru ir visi?kai neseksualu .

 

kodel jos vulgarios ??????? as pvz. nesioju kelnes pazemintu liemeniu,tai kartais nori nenori isledda :laugh: tai ka vaiksciot be apatiniu visai :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesioju stringus ir tik juos :mirksiukas: spalvos ivairios, ruzavi, balti, juodi, zydri, raudoni :sird

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
kodel jos vulgarios ??????? as pvz. nesioju kelnes pazemintu liemeniu,tai kartais nori nenori isledda  :laugh: tai ka vaiksciot be apatiniu visai  :mirksiukas:

Ne jos vulgarios , bet atrodo kartais taip :laugh: gerai ,kad tik kartais i?lenda , bet kitos pastoviai juos demonstruoja. Turiu viena darbuotoja :swoon2[1]: pastoviai pas ja stringai i?lind? i? kelnio , o darbas su ?monemis :doh ar noretum jei tave taip atrodanti mergina aptarnauto ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na matyt jos vaikosi beskoningos mados ir demonstruoja ten kur nepridera :swoon2[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ash ne, bet zmona taip. Man tai labai patinka. Skaitau, kad tai grazu ir sexualu.

:geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as vienus teturiu tik extra atvejui. O siaip tai m,an jie nepatinka, nes kai isirez siknyten, kad vaikstant taip ir norisi temptis ta juosta zemyn... Nepriimtina man :schmoll:


104.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reiktu didesnius nusipirkt, ir net nejausi tos juostytes.

as visad nesioju tik stringus, turiu ivairiausiu spalvu: ruzavu, oranziniu, salotinius, zydru, raudonu, zinoma juodu ir baltu.....

manes jie ne kiek nevarzo, nejauciu jokios juostytes :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O as vienus teturiu tik extra atvejui. O siaip tai m,an jie nepatinka, nes kai isirez siknyten, kad  vaikstant taip ir norisi temptis ta juosta zemyn... Nepriimtina man :)

Reikia prie ju priprasti. Man irgi is pradziu buvo taip, jauciausi nuoga :geda Bet dabar tiktai juos nesioju. :pack2_thumbup[1]:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt, kad reikia priprasti. A? nene?ioju. Man nesmagu...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Dimidrolis

Labai gra?u, kai moterys ne?ioja stringus :pack2_thumbup[1]:

Ypae, kai tai matosi per kelnes ar sijonuka.. :susigedes :clap:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.