Pereiti prie turinio
uogyte

Vaikinas jaunesnis už merginą...

Rekomenduojami pranešimai

cia jusu reikalas,bet jei myli tai nieko nepadarysi :geda:

na jeigu jau 20metu skirtumas tai man rodos meile cia jau neprieko.meile gali buti jeigu skirtumas iki 5metu,bet ne daugiau...

o tokiu skirtumu kaip 20 tu metu,tai jau ne meile,o istvirkimas su vaiku...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano viena koleg? augina dukr? nuo mokinio... :geda:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar mes turime teise spresti, kad tik toks ar kitoks amziaus skirtumas yra normalu ar nenormalu? :geda:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai mane vyras uzaugino nuo mokyklos,jam buvo 17,o man 12.bet nesutinku su tuo kad moterys butu jaunesnes daugiau kaip 5metus.o cia butent tokia tema-kad vaikinas jaunesnis uz mergina.

 

o del to ka mes turime ar neturime spresti-mes galime aptarineti ir ziureti kas negerai o kas gerai...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkas paminejo 20 metu skirtuma...20 metu skirtumas-atrodo daug,bet jei zmones turi apie ka kalbeti,jiems gera kartu,abu patenkinti-tai koks skirtumas.?Is kitos puses...Pvz.jei vaikinukui kokie 14metu,o moteriai 34,tai paprasciausiai vaikinukas,man atrodo,dar nezino ko nori.Pirma moteris parode demesi,o jis ir susileido...Vat tokiam amziui ,nemanau,kad gali buti meile...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kazkas paminejo 20 metu skirtuma...20 metu skirtumas-atrodo daug,bet jei zmones turi apie ka kalbeti,jiems gera kartu,abu patenkinti-tai koks skirtumas.?Is kitos puses...Pvz.jei vaikinukui kokie 14metu,o moteriai 34,tai paprasciausiai vaikinukas,man atrodo,dar nezino ko nori.Pirma moteris parode demesi,o jis ir susileido...Vat tokiam amziui ,nemanau,kad gali buti meile...

taip as sutinku jeigu tas amziaus skirtumas yra mazdaug nuo 30metu-prasideda,bet as kalbu butent apie jaunus vaikinukus,kurie yra daug jaunesni uz moteri...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trumpiau sakant, kuo brandesnis am?ius tuo metų skirtumas vis ma?esnis. Kaip beb?tų iki 20-vir? ?mogus dar bręsta emoci?kai, o vir? 30- ties ?mogus nusistov?jęs gyvenime jau, ?ino ko nori ir pan..

?iai esu nema?ai bendravusi su jaunesniai u? save, jei kalbant apie vyrus, tai v?liau ar anks?iau, bendravimas pasidaro sunkesnis, ir galiausiai lieka taip, kad nebeturi apie k? kalb?tis su tuo ?mogumi... :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyras u? mane jaunesnis 7 m?nesiais ir niekada mums niekur neu?kli?davo,ta?iau vien? vakar? s?nus mane pastat? ? nelabai patogi? pad?t? :rolleyes: .Reik?jo ? mokykl? t?vų gimimo metų ir jis susira?ęs ant lapelio paskai?iavo,mat skiriasi m?sų gimimo metai,ir sako:tai tu t?te jaunesnis u? mam? :hm: .Ka?kaip pasimet?m net k? jam ,bambliui atsakyti,kad nepadaryti "tragedijos"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vyras u? mane jaunesnis 7 m?nesiais ir niekada mums niekur neu?kli?davo,ta?iau vien? vakar? s?nus mane pastat? ? nelabai patogi? pad?t? :rolleyes: .Reik?jo ? mokykl? t?vų gimimo metų ir jis susira?ęs ant lapelio paskai?iavo,mat skiriasi m?sų gimimo metai,ir sako:tai tu t?te jaunesnis u? mam? :hm: .Ka?kaip pasimet?m net k? jam ,bambliui atsakyti,kad nepadaryti "tragedijos"

7menesiai tai tikrai nedidelis skirtumas.as pripazistu kai moteris yra vyresne iki 5metu,kai jai yra 30ir virs,o vaikinui 25metai.tada viskas gerai,bet kai moteriai(teisingai buvo pasakyta)34,o vaikinukui 14,tai jau virsune...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip...

O kaip jai 50 o jam 40? skirtumo nesijau?ia... :mirksiukas[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jauni vaikinukai is vyresnes moters neretai tikisi pasisemti tam tikros patirties. Teko susidurti.

O kai amzius vaikino per 20 metu, na apie 25 galima tiketis ir neprasto bendravimo


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tokiu atveju tai taip... :P


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.