Pereiti prie turinio
Snapė

Savaiminio įdegio kremas

Rekomenduojami pranešimai

Jeigu naudojet, tai koka? Ar mokate gerai i?sitepti? Nes buna daug mergino vaik?to plemuotos, todel kad nemoka i?sitepti.

Redagavo nera

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Mane ir domina sis klausimas :susigedes: Labai butu idomu suzinot nuomone, tu kurios jau ne pirma karta naudoja savaiminio idegio krema, kuris gi istesu yra geras? Ir kaip teisingai su jo reikia teptis kad graziai ir naturaliai atrodytu :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? turiu nu nerealiai gera savaiminio adegio kremuka, bet...Mano veidui sukelia baisia elergija. Bet va kunui tai liux :pack2_thumbup[1]: . Ja u?sitepti labai lengva, tepi kaip paprasta krema. I?kart ruduoji, nereik laukt kelio valando. Netepa balto rubo (TIKRAI). Ir nusiplauna super lengvai, kaip kad pudra gali nusivalyti, su pieneliu, arba su vandeniu ir muilu. Bet gaila kiek ?inau jo lietuvoje nera, ja man parve?e pramoginio ?okio ?okeja, i? anglijos.

Na va kiek daug pripasakojau.

Ai tiesa ka?kada, band?iau NIVEA savaiminio adegio krema, nieko, bet ?itas kura turiu tai 100 kart geresnis. :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O koks tiksliai jis yra, reiktu pabandyt. Parasyk man pavadinima ir gamintoja.Aciu :grin:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O koks tiksliai jis yra, reiktu pabandyt. Parasyk man pavadinima ir gamintoja.Aciu :mirksiukas:

 

 

A? tau atsiusio foto, gerai?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip galvojat, ar galima tepti savaiminio idegio krema ir tada eiti i lauka? Ar reiketu issitepus palaukti? :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip galvojat, ar galima tepti savaiminio idegio krema ir tada eiti i lauka? Ar reiketu issitepus palaukti?  :hm:

 

 

Mano viena drauge, prisiteplioja ir a soliariuma varo. Ir tikrai plemo nesimato jokio. O a lauka turbut tas pats :hm: .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kam eia tie kremai, taip saule lauke kepina, kad ir taip skrudintis galima...net a soliariuma geda eiti buto...nors reiketo pabandyt, galpas juos dabar nuolaidos bus dideles i? tos laimes kad taip sauleta lauke...ne?inot kiek kur kainuoja?


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Useri, tai galima ir kremais, ir saulute - tada tikrai busi graziai nudegusi. :) Pvz. manes saule graziai nenurudina. :mirksiukas: Todel noreciau kai kurias vietas dar kremu patept...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai gerai savaiminuo adegio serveteles. Geriau negu kremas. A? ank?iau jas pirkdavau.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labai gerai savaiminuo adegio serveteles. Geriau negu kremas. A? ank?iau jas pirkdavau.

o kas cia dabar per daikatas , negirejau apie serveteles , kiek jos kainuoja ???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va, va ir as sitai noriu suzinoti. Kas cia per serveteles ir kokios firmos buna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.