Pereiti prie turinio
Snapė

Savaiminio įdegio kremas

Rekomenduojami pranešimai

Nu va, vakar nuvaziavau i Droga - neber, visos ispirktos. :( Bet sake, kad cia vienos kaina 3 lt.  :rolleyes: Ir yra skirta veidui.

bet kaip gali buti tik veidui skirta :hm:

jei tik veida isitepliosi, tai gali skirtis spalva nuo viso kuno :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teip teip, jos tik veidui :doh


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazin ar yra ir visam kunui kokiu :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka jus eia ?nekat veidui? Visa kuna tepliodavausi ir viskas gerai. O kuom eia skirtis gali veidui ne veidui? Jo tokia kaina ne vienos serveteles, gi ra?iau, o 3 ar 4.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indre, tai kiek uztenka tu serveteliu norint visa kuna issitepti ir kiek laiko issitepus :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indre, tai kiek uztenka tu serveteliu norint visa kuna issitepti ir kiek laiko issitepus  :hm:

 

 

A? tai tepliodavaus rankas, kojas, kakla veida, tai man u?tekdavo vienos serveteles. O jeigu visa kuna tai net ne?inau :rolleyes: .

Bet gi i?tikrojo jos nebrangios, nusipirk ir pa?iurek ar tiks. Man tai ?inok 100 kart buvo geriau negu kremas. A? su kremu kol i?sitepliodavau :doh , o dar ir plemo gaudavosi, o svarbiausia tai man nepatikdavo ta ry?a spalva. Bet a? nesakau kad visi tokie kremai, eia a? turbut ant tokio u??okdavau :doh


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va kaip tos serveteles atrodo

item67967.jpg

Vakar dar specialiai u?ejau i "Droga" ir ten maeiau yra :mirksiukas: , o kaina 3,99Lt.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikes kada prie progos i Droga nuvaryti ir nusipirkti :hm: dekui Indre :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
:brunette: o tas dirbtinis adegis naudojant serveteles iki pirmo du?o ?.. veliau nusiplauna ar ka?kiek ilgiau i?lieka ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:blink:  o tas dirbtinis adegis naudojant serveteles iki pirmo du?o  ?..  veliau nusiplauna  ar ka?kiek ilgiau i?lieka ..

 

 

Kur pasakojau ank?eiau apie viena krama, tai jis nusiplauna. Bet dauguma, savaiminio adegio kremo, po vieno du?o nenusiplauna. Ir norima gauti efekta reikia tepti ne viena diena. Man pavyzd?iui u?tenka pora dienu patepti ir a? ruda budavau. O jei nori dar tamsiau, tai reik kelis sluoksnius tepti, bet ne i?kart.

O va butent serveteles man i?kart nenusiplaudavo, bet laikui begant tai taip.

 

Added:

O koks tiksliai jis yra, reiktu pabandyt. Parasyk man pavadinima ir gamintoja.Aciu :brunette:

 

 

Va kaip jis atrodo

rimmel_sun_shimmer_instant_tan_makeup_j0010.jpg

 

Added:

Gal nery?kiai matosi firma - RIMMEL


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Na siandien ir as nusipirkau tas serveteles :blink: Isbandysiu ir veliau papasalosiu apie ispudzius :brunette:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lauksiu kicule, tavo ispudziu :brunette:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.