Pereiti prie turinio
*aguonele*

Ar megstate burtis?

Ar tikite burtais?  

42 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar tikite burtais?

    • Taip
      17
    • Ne
      8
    • Ne visada...
      17


Rekomenduojami pranešimai

Burtis, kaip ir nesiburiu gal ir norėčiau, bet nenorėčiau išgirsti apie savo ateitį...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai apie ka noretum isgirsti-apie praeiti? :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O tai apie ka noretum isgirsti-apie praeiti? :rolleyes:

 

 

Nu negaliu tiksliai pasakyti... apie praeiti tai tik is smalsumo norėčiau išgirsti, na tiesiog nenorėčiau išgirsti per daug, neidomu gyvent kai žinosi kas gali buti, o iš tiesu gal to net nebus...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Megstu burti apie "kosminius laivus"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko burtis ir daug tiesos pasakė. :D


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu burusis keleta kartu sis tas issipilde sis tas ne.... bet va buvau pas tokia kuri ziuri i zmogu ir pasako visas ligas - tai teisybe pasake....


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienu metu buvai labai pasinesus ant visokiu bureju.Dabar-praejo.Gal del to,kad turiu vyra,turiu vaika,ir kitas lelius pakeliui.Netureciau ko tos burejos paklausti turbut... :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, kai zmogus laimingas, tai nera tikslo knaisiotis praeityje ir ateityje..Turbut dauguma lankesi, kai buvo kryzkelese ir norejosi suzinoti, kas gali laukti ateityje..As tai noreciau dar apsilankyti pas kazka, kas galetu ligas matyti ir patarti, kaip jas issigydyti :flowers:

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na taip, kai zmogus laimingas, tai nera tikslo knaisiotis praeityje ir ateityje..Turbut dauguma lankesi, kai buvo kryzkelese ir norejosi suzinoti, kas gali laukti ateityje..As tai noreciau dar apsilankyti pas kazka, kas galetu ligas matyti ir patarti, kaip jas issigydyti :victory:

yra tokia Elena Vilniuje,man ji labai daug teisybes pasake,plius isvale visa biolauka.Nepatikesi,isejus is jos seansu as net rukyti nenoredavau ir sypsojaus visiems is eiles gatveje...Buvo taip gera ir lengva :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuejau pasigaminusi burtus bet jie tikrai sakydavo tiesa bet nevisada dvasios sutikdavo iseiti todel biski pavojinga .Nusipiesi butinai su tusu juodu didele aki virsui visa eiles tvarka abecele ir paskui abecele is kitos puses(atvirksciai) apacioj po akim skaicius nuo 0-9 o paskui atvirksciai 9-0 Sonuose didelem raidem taip ir ne .Vidurnakti zvakes lepsnoje reikia su siulu adata ikaitinti ir istatyti nelieciant i akies viduri.Ar viena ar daug zmoniu aplinkui turite kviesti geraja dvasia ir vis klausti tu atejai ar ne adata pa0ti sukiojasi ir atsakineja i klausimus reikia uzduoti tokius klausimus kad atsakymas butu taip arba ne kiti pasakoja kad zvake sukiojasi seseliu ant raidziu ir zodziais sneka bet as pati taip nebandziau nepamirskite paprasyti kad dvasia iseitu.Man visada pasakydavo tiesa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei ne ta geroji ateis? O jei paskui nenores iseiti?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir taip buriausi kai man buvo 12 metu. pasake kad turesiu tris vaikus,klad istekesiu 19-siek tiek suklydo :super:

man baisus tas burimasis....naktis, zvake,dvasios...brrr poto miegot negalejau.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.