Pereiti prie turinio
eWe

Didesnių dydžių drabužiai

Rekomenduojami pranešimai

Negi visos forumietes yra lieknos?

Susiduriau su problema, nerandu ant saves graziu rubu, jei tik didesni, tai jau "bobiski", o norisi tai jaunatvisku, madingu.

Sveriu 75kg, juk nesu ziauri storule :geda , bet savo dydzio nerandu :cray

Redagavo nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Negi visos forumietes yra lieknos?

Susiduriau su problema, nerandu ant saves graziu rubu, jei tik didesni, tai jau "bobiski", o norisi tai jaunatvisku, madingu.

Sveriu 75kg, juk nesu ziauri storule :geda  , bet savo dydzio nerandu  :cray

 

 

Mano svoris irgi pana?us :geda . Bet labai dideles problemos neturiu, nes pirma : da?nai apsipirkineju u?sienyje, antra : gerai paie?kojus tikrai amanoma rast ir gra?io, ir madingo rubo. Taigi, siulau nepanikuot, o geriau paie?kot :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu taivat, kad reik ieskot :hm:

nusibodo jau...

siandie uzejau Mole i viena parduotuvike, maniau kelnes nusipirksiu, kur tau... visos mazos....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? sveriu apie 110 kg, va man tai sunku i?vis KA NORS rasti.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eitvyde, kur perkiesi drabuzius?

ar spec. parduotuvese ar randi ir paprastose parduotuvese, turguje, bazeje?

uzknisa pagrinde gamina drabuzius manekenems, viskas tik lieknoms blondinems.

net paprasto liemenuko ner mano dydzio, na yra bet jau tokie senoviski...

lieka tik pirktis brangiose parduotuvese ir moket po 100lt :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perku turgui - padevetus, kai reikia kokio rubo, tai buna kad visa menesa diena dienon vaik?tau, kol randu, kadangi miestukas nedidelis, tai da?niausiai u?tenka u?eit a turgo ir prekeiviai jau siulo man rubus, nes ?ino ko ie?kau, kas man patinka ir t.t. apatinio, kadangi perku tik naujus prisiperku per i?pardavimus - atve?a tan paeian turgelin, buna avairio spalvo, tikrai gra?us ir ne senovi?ki. va kai reikia ko nors naujo i? vir?utinio drabu?io (i?eit kur rimeiau), tai prasideda nervai, mano dyd?io pagrinde vyresnio am?iaus ?monem, va?iuoju Alytun ir ten per parduotuves, turgo einu kol randu...arba tenka atsisakyt 'i?ejimo', da?nai netgi pameluoju, kad ka?kas atsitiko :geda ... juk nesakysiu, kad ant tokio tanko rubo dar nepagamino :swoon2[1]:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eikit, buvo kad as pati sau nieko grazaus nerasdavau, bet cia 6 metai atgal. Sveriau tada 65 :geda Mano sesute turi ta problemele, tai siunciu jai rubus is cia. Lietuvoj keli dydziai sukabinti :mad: Uzsieny problema maza, issirink ruba, o dydziu prikabinta kokio tik nori :pack2_thumbup[1]: ir nesvarbu pigi ar brangi parduotuve :)


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Eikit, buvo kad as pati sau nieko grazaus nerasdavau, bet cia 6 metai atgal. Sveriau tada 65 :geda Mano sesute turi ta problemele, tai siunciu jai rubus is cia. Lietuvoj keli dydziai sukabinti :mad: Uzsieny problema maza, issirink ruba, o dydziu prikabinta kokio tik nori :pack2_thumbup[1]: ir nesvarbu pigi ar brangi parduotuve :grin:

 

nu va kaip uzsieny gerai, cia Lietuvoj tai be rysio :mad:

atrodo nesi dar stora nesveikai, bet va apsirengt ner, kas tada, jei sverciau dar daugiau. netvarka kazkokia.... :mad:

negi reik traukt uzsienin :b010[1]: kad normaliai apsirengt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas ir yra, nesi stora okai reik ka nusipirkt, nors per puse pasidalink :mad: Tai ka zmogus turi buti kaulai ir skura lietuvoj. O stambesnes tik vyresnio amziaus. Juoks juokais, bet tikrai problema nemenka.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra labai nebloga dideliu dydziu parduotuve Laisves 23 "Jusu kaprizas" tikrai sauni parduotuve yra net iki 60 dydziu drabuziu, ir kostiumeleliu ir palaidiniu ir sijonuku, tikrai geros medziagos ir rubu dizainas, tai va kam reikia galite ten paisizvalgyti :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

megztinio gra?io ir avairio dyd?io yra parduotuveje "Savitas stilius" kainos apie 100 lt didesni dyd?iai bet per i?pardavimus galima nusipirkti pvz 100 lt kainavusa megztina u? 31, 39 lt. dabar neseniai buvau buvo toks megztinukas ilgas labai gra?ios ?alios spalvos ( ne salotines) su kapi?onu labai jaunatvi?kas bet dydis didelis buvo kainavo jis 51 ka?kur. pati gund?iausi pirkti bet didokas buvo nors pati esu apkuni. o megztinukai ir bliuskytes tikrai gra?us. be to yra ir suknelio ir kostiumelio.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.