Pereiti prie turinio
zmonike

Balandžio 1-oji

Rekomenduojami pranešimai

Tai kaip ten su melavimu? :coffee: ...Ar stengiatės pameluoti?Apgauti? Ar visai pamirštat tai padaryti?

Kokį savo melą prisimenate labiausiai?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar nespejau kol kas nieko apgauti :coffee:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kai prisimenu,kad reikia apgauti-niekas i galva nesauna...O paskui ir pamirstu,kad reikejo pameluoti... :coffee: Labiau mokykloje apgaudinedavom...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šiaip man tai durna kažkokia šventė šita. Nei aš meluoti moku, nei apgauti, visi iškart supranta kad meluoju :angry: tai tik mane visi durnina ir tiek :angry: už tai ir nemėgstu aš šios šventės :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Kai prisimenu,kad reikia apgauti-niekas i galva nesauna...O paskui ir pamirstu,kad reikejo pameluoti... :unsure: Labiau mokykloje apgaudinedavom...

Vat ir man taip buna :angry:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

as dar nieko neapgavau, tik vyras mane apgavo :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
as dar nieko neapgavau, tik vyras mane apgavo :angry:

Kaip? :unsure: :angry:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

As irgi labai nemoku meluoti :geda: Dar kol kas nieko neapgavau ir nezinau, ar pavyks apgauti :lol:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Kaip? :geda::angry:

pas mus buna daznai, kad kemsasi virtuveje, kanalizacija, man tai buna kazkoks kosmaras, tai pamelavo maniskis, as puoliau ziureti susinervinus, pasirodo balandzio 1-osios pokstas :lol:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

vakar galvojau, kad reikia cia saviskius kazkaip apgauti, o siandien ir pamirsau. Atsidariau foruma ir matau: Balandzio 1-oji....o as taip nieko ir neapgavau....

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

o as apgavau vyra ryte-nors nemoku meluoti, juoktis pradedu, bet si karta pavyko :mirksiukas::super: :lol: :lol:

pasakiau vyrui-jezau kokie dantys pas tave purvini :) :lol: :lol: :lol: o jis pasimete, pradejo valytiss, paraudonavo.... :lol: :lol: :lol: :lol: o as ir sakau su balandzio pirmaja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: negaliu prisijuokiau iki asaru.sita momeenta reikejo matyti :lol:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.