Pereiti prie turinio
Snapė

Mergvakaris, bernvakaris

Rekomenduojami pranešimai

Na merginos ar turėjote mergvakarį? :lol:

Papasakokit kaip jis praėjo? Ką įdomaus ir visai netikėto sugalvojo jūsų draugės?

Ar patiko?

 

 

O ar vyrai šventė bernavakrius? Ar pasakojo ką veikė? :lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sioje srityje visiskai naujoke, kazkaip man nelabai priimtini tie mergvakariai ir bernvakariai.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o man merginos įtariu kad kažką smarkiai organizuoja. Nes liepė duoti sąrašą merginų kurias norėčiau matyti savo drauges, ir jų telefono numerius.

Ir liepė pasakyt ko tikrai tikrai nenoriu, bet aš neįnoringa nuotaka tai nedaug pas mane tokių norų buvo :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vadinasi mergvakaris pas tave tikrai bus :mirksiukas:, o po to pasidalinsi su mumis mergvakario ispudziais?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vadinasi mergvakaris pas tave tikrai bus :D, o po to pasidalinsi su mumis mergvakario ispudziais?

 

Būtinai :mirksiukas:

 

o pas merginas prašiau tik dviejų dalykų: pasakiau kad tikrai neisiu į gatvę rinkti parašu/telefono numerių/pinigų iš praeivių vyrų, ir kad mano mergvakaris nepasibaigtų klube.

Jos sakė abu mano norus tikrai įgivendins.

 

Bet šiaip tai man žiauriai įdomu, ką jos ten man išmastė :geda: :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Būtinai :mirksiukas:

 

o pas merginas prašiau tik dviejų dalykų: pasakiau kad tikrai neisiu į gatvę rinkti parašu/telefono numerių/pinigų iš praeivių vyrų, ir kad mano mergvakaris nepasibaigtų klube.

Jos sakė abu mano norus tikrai įgivendins.

 

Bet šiaip tai man žiauriai įdomu, ką jos ten man išmastė :geda: :D

Isivaizduoju, kad be galo smalsu :D

o kada tavo mwergvakaris bus? Likus savaitei iki vestuviu ar anksciau, o gal veliau, vestuviu isvakarese ;) ?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai jau pasiausit... :geda::mirksiukas: Malacios,kad organizuoja...

O ir pabaigimas striptizo klube netinka?... :D :D


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Isivaizduoju, kad be galo smalsu :D

o kada tavo mwergvakaris bus? Likus savaitei iki vestuviu ar anksciau, o gal veliau, vestuviu isvakarese :D ?

 

o ką žinau :D kada suorganizuos tada ir bus, jos man nieko nesako, sakau nors pasakykit kada pasiruošt, sako tau nieko ruoštis nereik todėl ir galvos nesuk, vistiek viskas netikėtai bus :hm::doh: ;)

 

Nu tai jau pasiausit... :doh::mirksiukas: Malacios,kad organizuoja...

O ir pabaigimas striptizo klube netinka?... :geda: :lol:

 

O čia tai įdomiau :D bet aš labai tik nenorėjau eiliniam klube, nes pati šokti nemėgstu, per muzika nesusikalbėsi ir t.t. nu ne mergvakario manau vieta, ten ir šiaip biei kada nuvaryt galima.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na tikrai saunus mergvakaris laukia :D :geda: :D Indrute, o kada tiksliai zadat daryti? O taviskis bernvakari ar tures? :mirksiukas:

 

Gi sakau nieko nežinau ;) kada jos suplanave tada ir bus. O dėl maniškio man mažiausiai galva skauda, jeigu geri pabroliai ir draugai suorganizuos :doh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano pusseseres vestuvese kurios vyko liepos menesi tai mano sese jai suorganizavo nuostabu mergvakari siaube palanga ir klaipeda :rolleyes: bet sip tai linksma sake buvo, as tai nedalyvavau nes tuo metu lietuvoj nebuvau :rolleyes:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pas mane nieko ipatingi ir nebuvo,nes vakare pries vestuves buvome ispazinties... ir prazadejome kad iki liubo juokiu grechu nedarysim :rolleyes:

Tai pasedejome ramiai su mergickom ir tiek :x1:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.