Pereiti prie turinio
paslaptis

romantiskos isdaigos

Rekomenduojami pranešimai

ar esate iskretusi romantisku isdaigu savo antrai pusei,pasidalinkit...pametekit nauju ideju :mirksiukas:

as esu prirasiusi visokiausiu meiles zinuciu ir prikabinejus visur :rolleyes: jis mane yra pasitikes vakare su taure vyno ,vakariene ir zvakemis :huh: ...............o kaip jus :mirksiukas[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vyras viena karta atvaziaves pas mane pasiule truputi pasivazineti masina. Bet pasivazinejimas baigesi Vilnaus senamiestyje. Praleidom labai romantiska diena pasivaiksciodami gatvemis ir aplanke kelias kavines :grin:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na negi tik as ir haski tokios laimingos ,kurioms kartais vyrai iskrecia kokiasnors romantiskas isdaigas :hm::hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Labai daug ra?yt man tektų .... tiek visko buvo ...k015.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
:hm: gal paskutinę i?daig? ?vykusi? nesenai ....m?sų vestuvių metinių dien? gr??o su ro?ių puok?te ( pana?ios kaip per vestuves buvo) priklaup? , rankoje laik? ?irdies formos d??utę , kurioje buvo ?iedas ir paklaus? "' Ar tek?si u? manęs dar 20 metų ?"'h010.gifnusi?ypsojau ir atsakiau , kad baigtų pok?taut su tokiu klausimu , bet neatstojo kol nei?tariau ''taip" ... beva?iuojant ? Palang? romanti?kam savaitgaliui jis pasuko ? K?dainius :hm: ka?kaip ne ? t? pusę va?iuojam , paklausus su?inojau , kad jis sumastęs m?sų santuok? palaimint pas t?v? Stanislov? ... ??syk mano ranka labai dreb?jo maunant ?ied? :hm: tai buvo dar ne visos jo i?daigos ?iai dienai : skambant m?sų dainai , sustabd? automobil? magistral?j ir ?okom vals? ... pyps?jo prava?iuojan?ios ma?inos ,ka?kaip nejauku buvo... v?liau jo gl?byje pajutau ramybę , saugum? a025.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va cia tai fantastiska, noreciau tokiu maloniu isdaigu, deje, mano vyriskis nesupratingas ir manes niekuo nesugeba ir nesistengia nustebinti, tik nebent as ji...


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:hm: gal paskutinę i?daig? ?vykusi? nesenai ....m?sų vestuvių metinių dien? gr??o su ro?ių puok?te ( pana?ios kaip per vestuves buvo) priklaup? , rankoje laik? ?irdies formos d??utę , kurioje buvo ?iedas ir paklaus? "' Ar tek?si u? manęs dar 20 metų ?"'h010.gifnusi?ypsojau ir atsakiau , kad baigtų pok?taut su tokiu klausimu , bet neatstojo kol nei?tariau ''taip" ... beva?iuojant ? Palang? romanti?kam savaitgaliui jis pasuko ? K?dainius :geda: ka?kaip ne ? t? pusę va?iuojam , paklausus su?inojau , kad jis sumastęs m?sų santuok? palaimint pas t?v? Stanislov? ... ??syk mano ranka labai dreb?jo maunant ?ied? :geda: tai buvo dar ne visos jo i?daigos ?iai dienai : skambant m?sų dainai , sustabd? automobil? magistral?j ir ?okom vals? ... pyps?jo prava?iuojan?ios ma?inos ,ka?kaip nejauku buvo... v?liau jo gl?byje pajutau ramybę , saugum? a025.gif

 

kaip grazu arlene :geda: na mums dar mokytis su maniskiu ir mokytis is jusu :susigedes: po tokiu romantisku akimirku ,nelieka abejoniu ........... :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

I? savo vyro visko galiu tik?tis kai j? u?pl?sta romantika f010.gif ir ?vaig?des nukabintų jei gal?tų ... esu laiminga .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
I? savo vyro visko galiu tik?tis kai j? u?pl?sta romantika f010.gif ir ?vaig?des nukabintų jei gal?tų ... esu laiminga .

Tikrai labai faina ir grazu... na maniskiui biski dar pasimokynt (kaip paslaptis sako) reikia :susigedes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manasais toksai paprastutis. Jam smegeneles nesusisuktu ka nors romantisko surengti. O as per valentinke, surengiau kai ka :grin: Kadangi jis grizo velokai, tai turejau laiko pasituosti. Prideginejau kvepianciu zvakuciu aplink vonia, i vandeni idejau kelias, ir dar raudona roze. Prie vonios ant mazytes pakylos sampano ir dvi taures. Turejau vonios druskos burbulu. Suruosiau jam ir sau apatinius, svarucius kvepiancius ranksluoscius ir shalatukus. Liko labai nustebes ir suzavetas. :hm:

P.S :lol: :lol: :lol: kol degliojau vakutes nudrebiau taure. Vyras saukia uz duru - ka te dirbi, ar viskas gerai. Buvo isigandes kas ten ka dauzo :geda:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskis irgi neromantiskos naturos. Geriausia ka sugeba tai parnest geliu, kartais kur nors nueinam pasedeti. Stai ir visa romantika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.