Pereiti prie turinio
ledi_x

"TAIP arba NE"

Rekomenduojami pranešimai

Jau antra savaitgali, sestadieniais 19.10 val per TV3 televizija vyksta zaidimas "Taip arba ne" Ar ziurite? Ar patinka?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziuriu prabegdama,bet dar neisigylinau ir...nieko nesuprantu... :geda:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paziuriu prabegdama,bet dar neisigylinau ir...nieko nesuprantu... :geda:

esme to zaidimo stai tokia: yra 26 lagaminai ir tas, kuri kompiuteris isrenka zaisti pagrindiniu xzaideju, turi issirinkti viena lagamina (dar nepasakiau, kad lagaminuoseyra nuo 3 iki 500000 lt sumos pinigu), kuriame, kaip zaidejas mano yra didziausia pinigu suma ir po to atidarineja po viena lagamina. Zaidzianciajam reikia, kad atspetu kuo mazesne pinigu suma. zaidimui ipusejus, zaidejui paskambina tariamas bankas ir pasiulo atitinkama suma vietoje issirinkto lagamino. jis gali pasiimti banko siuloma pinigu suma arba testi toliau zaidima. Zodziu daug prirasiau, nezinau ar supratote, siulau pasiziureti, nes gan azartiskas zaidimas, reikalaujantis zaidejo stipriu nervu ;) Visi pakliuve i si zaidima automatiskai laimi po 500 lt. o tie, kurie turi lagaminus, priklausomai nuo atspetos sumos lagamine dar galilaimeti pinigeliu.

:hm: si zaidima ziurejau kai buvau anglijoje, man jis labai patiko, stai ziuriu jau ir Lietuvoje startuoja.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vakar teko paziuret,man zinokit visai patiko :geda:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Vakar teko paziuret,man zinokit visai patiko :victory:

gal del to, kad naujas, kad intriguojantis ir kad veda Mikutavicius :D :pana3:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Bet tiems žmogeliukams su lagaminais gerai sekėsi spėliot... Bent 3 išlošė.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
esme to zaidimo stai tokia: yra 26 lagaminai ir tas, kuri kompiuteris isrenka zaisti pagrindiniu xzaideju, turi issirinkti viena lagamina (dar nepasakiau, kad lagaminuoseyra nuo 3 iki 500000 lt sumos pinigu), kuriame, kaip zaidejas mano yra didziausia pinigu suma ir po to atidarineja po viena lagamina. Zaidzianciajam reikia, kad atspetu kuo mazesne pinigu suma. zaidimui ipusejus, zaidejui paskambina tariamas bankas ir pasiulo atitinkama suma vietoje issirinkto lagamino. jis gali pasiimti banko siuloma pinigu suma arba testi toliau zaidima. Zodziu daug prirasiau, nezinau ar supratote, siulau pasiziureti, nes gan azartiskas zaidimas, reikalaujantis zaidejo stipriu nervu :D Visi pakliuve i si zaidima automatiskai laimi po 500 lt. o tie, kurie turi lagaminus, priklausomai nuo atspetos sumos lagamine dar galilaimeti pinigeliu.

:ps: si zaidima ziurejau kai buvau anglijoje, man jis labai patiko, stai ziuriu jau ir Lietuvoje startuoja.

Aha, man sitas zaidimas irgi labai labai patinka, angliskai vadinasi Deal or No Deal ;) :P :super: Idomu butu paziureti lietuviska versija :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

eina sau koks idomus zaidimas siandien buvo :hysterical::rolleyes::rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.