Pereiti prie turinio
Nicole

Internetines parduotuves

Rekomenduojami pranešimai

o is victoria secret ,man atrodo siuncia i LT,ania? :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o is victoria secret ,man atrodo siuncia i LT,ania? :hm:

 

Taip siunčia bet apmuitina labai brangiai, tad pvz užsisakius už 100 baksų, dar mokesčių gausi čia LT sumokėt apie 50 dolerių :hm:

todėl mačiau keliuose forumuose merginos perka iš amerikoje gyvenančios merginos. Ji viską užsako, tada padaro siuntinius kaip kad dovana ir jokių muitų nebūną. BEt siunčiant tiesiogai iš VS rai daug labai kainuotų :doh:

 

Kicule, o tu nori kažko iš victoria secret? :hm:

 

Tai as ta ir turejau omeny, kad siunti per mama, nes pati parduotuve uz Amerikos ribu nesiuncia :victory:

 

Nu geras, net nežinojau kad už USA ribų nesiunčia :hm: Man patys geriausi pasualyje džinsai yra Old Navy :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nu geras, net nežinojau kad už USA ribų nesiunčia :hm: Man patys geriausi pasualyje džinsai yra Old Navy :victory:

 

Tu pamatytum, kiek as tokiu internetiniu parduotuviu is Amerikos perziurejus, kiek jie visokiu fainu dalykeliu ten turi, bet nesiuncia uz USA ribu :x1: :x1: :x1: Taip gaila, nes ju kainos irgi labai geros :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tu pamatytum, kiek as tokiu internetiniu parduotuviu is Amerikos perziurejus, kiek jie visokiu fainu dalykeliu ten turi, bet nesiuncia uz USA ribu :x1: :x1: :x1: Taip gaila, nes ju kainos irgi labai geros :hm:

 

Na aš sakau, man vien todėl amerikoj patikdavo, kad nereikdavo skaičiuoti pinigų rūbus perkant. O kokias pardes dar žiūrėdavai? :victory: gal žinau :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, as zinok dabar visu neprisiminsiu, be to Amerikoje siaip nesu buvusi, todel nezinosiu pagrindiniu parduotuviu, bet man patiko Guess, shoes.com, bluefly.com, Gap, target.com, metrostyle.com :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indrute, as zinok dabar visu neprisiminsiu, be to Amerikoje siaip nesu buvusi, todel nezinosiu pagrindiniu parduotuviu, bet man patiko Guess, shoes.com, bluefly.com, Gap, target.com, metrostyle.com :victory:

 

Oi targetą tai išmesk iš savo šąrašo :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jus man papasakokite apie tuos internetinius drabuziu pirkimus. Ar bunant Lietuvoje galima nusipirkti is uzsienio?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Galima, tik kiek zinau vos keletas tokiu internetiniu parduotuviu yra, kurios siustu i Lietuva :mirksiukas:

as jau cia tave uzversiu klausimais :lol: gal zinai ju pavadinimus? :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.