Pereiti prie turinio
Uosis

Pagonybė

Rekomenduojami pranešimai

Ačiū, pasiskaitysiu.

 

Apie dievus yra knygų, skaičiusi aš viską. Dėl to ir keliu klausimus šiuos, būtų įdomiau padiskutuoti


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai ką kalbėjo kunigaikštis Gediminas pasiuntiniams vienuoliams:

"Aš tinku gerbti popiežių kaip tėvą dėl to, kad jis senesnis už mane, o tokius aš vadinu tėvais, arkivyskupą taip pat laikau tėvu, nes jis irgi vyresnis už mane; tuos, kurie to paties amžiaus kaip aš, vadinu broliais, o jaunesnius už save - sūnumis. Aš nedraudžiu krikščiomims tarnauti Dievui pagal jų papročius, nedraudžiu rusams melstis pagal jų apeigas ir lenkams - jų papročiu. Leiskit ir mums garbinti Dievą mūsiškai: mūsų visų VIENAS Dievas".


85973d24eb7ab491f933b83223486c56.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man asmeniskai labai prie sirdies senasis pagoniu tikejimas gamta, o krikscionybe primesta sakyciau, bet irgi tikejimas. ir kiekvienas renkasi pagal save kas jam priimtiniau.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet iš tiesų mes žinome realiai lb mažai apie paganobę. Ar tai nėra mitas - pagonybė, ar lietuvių pagonybė? Žinome tik bendrą universalų bruožą - garbino gamtą ir jos reiškinius, bet... KAIp garbino, kokiu būdu? tai kyla klausimas - ar mums patinka pagonybė, ar jos idėja?


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na cukriniai avineliai negali sakyti mes, nes vieni zino kiti nezino.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
bet iš tiesų mes žinome realiai lb mažai apie paganobę. Ar tai nėra mitas - pagonybė, ar lietuvių pagonybė? Žinome tik bendrą universalų bruožą - garbino gamtą ir jos reiškinius, bet... KAIp garbino, kokiu būdu? tai kyla klausimas - ar mums patinka pagonybė, ar jos idėja?

 

Mes nežinom,kas iš tiesų vyko sausio tryliktąją, kuri buvo neseniai, tai kaip galim tikėti tuo, ką sako istorikai apie pagonybės laikus?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na cukriniai avineliai negali sakyti mes, nes vieni zino kiti nezino.

 

 

aš sakau MES, nes to nežino absoliučiai niekas, tai, ką mes tarsi žinome, yra pseudožinojimas, kadangi nėra nei vieno dokumento.. mes žinome iš dokumentų tik, kad mirę susidegindavo, o daugiau nieko nėra, todėl viskas, kas yra skleidžiama, yra tik neopagonybė - ir tik versija...

 

Kuri kartais būna graži krikščioniškų tekstų variacija, kaip kai kurių pagonybės skleidėjų atveju, ypač kai sulygini tekstus


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aš sakau MES, nes to nežino absoliučiai niekas, tai, ką mes tarsi žinome, yra pseudožinojimas, kadangi nėra nei vieno dokumento.. mes žinome iš dokumentų tik, kad mirę susidegindavo, o daugiau nieko nėra, todėl viskas, kas yra skleidžiama, yra tik neopagonybė - ir tik versija...

 

Kuri kartais būna graži krikščioniškų tekstų variacija, kaip kai kurių pagonybės skleidėjų atveju, ypač kai sulygini tekstus

 

na tai jai jau nieks nieko nezino tai kam ta tema dar tąsyti ir diskutuoti nediskutuotinu klausimu :flowers:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodėl negalimą diskutuoti nediskutuotinais klausimais? Taip ir gimsta dažniausiai teisa, nors šioje temoje jos manau niekaip nerastumėt kad ir kiek diskutuotumėt.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na tai jai jau nieks nieko nezino tai kam ta tema dar tąsyti ir diskutuoti nediskutuotinu klausimu :flowers:

 

 

na kodėl gi nediskutuotinas? man tiesiog įdomu, ką žmonės laiko pagonybė, kuo ir kaip tiki, kaip propaguoja. man įdomu


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va teisingas priejimas, ka laiko pagonybe? gal rysi su gamta, gamtos reiskiniu aiskinimu tam tikru zenklu stebejimu, man pagonybe labai panasu i indenu tikejima praktiskai identiskas tik pagal musu sali ziurint kitaip butu, gamta skiriasi.

pagonybe taipogi pasizymi ritualais, tik cia skirtingai nuo krikscionybes yra daug dievu.

seip jai pasigilinus ir ieskant galima atrasti daug idomiu dalyku.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.