Pereiti prie turinio
Snapė

Pedikiūras

Ar darote pedikiūrą?  

17 narių prabalsavo

  1. 1. Ar darote pedikiūrą?

    • Taip
      7
    • Ne
      5
    • Kartais
      5


Rekomenduojami pranešimai

Arlene, papasakok: kokios kainos, kaip padare ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Labai faina kol mirko kojas tas masažuoklis net migdo . Šiaip pats sau taip nepasidarai , nes nepatogu pasiekt . Pati manikiūristė pedikiūrą pas kitą darosi . Kainavo 33 lt. su daile , įkeliu nuotrauką su ranka kartu , bet rankų nagų spalvai pasirinkom šviesenį laką keičiantį spalvas- galiukai išlieka tokie patys , o kita dalis pagelsta . Ypač nuotraukoj kardinaliai skiriasi spalvos reikia paskambint manikiūristei , nes aš buvau bandomasis triušis šiam lakui .

 

42a71048045af.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi kaip fainai . O rankų nagų dailė tai išvis super . Tikrai šita viena iš geriausių tavo dailių :bigsmile:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai labai nebrangiai tada. As kazkaip galvojau, kad pedikiuras 60 Lt. kainuoja. :susigedes Naguciai Arlene, tavo :pack2_thumbup[1]: .

 

Varau uzsirasysiu ir as. :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Si karta dariausi prancuziska. Labai :pack2_thumbup[1]: atrodo. Negaliu ikelti nuotraukos, gaila. Dievinu pedikiura, kaip nusveicia, atgaivina kojytes.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano dabartinis pediki?ras :icon_king:

 

DSC00540.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo nagų dail? ry?ki , spalva super :icon_king: tik norisi ilgesnių nagų , paauginsi ir bus ?iki .


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, pedikiuras :icon_king: :lol: :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tavo nagų dail? ry?ki , spalva super ;) tik norisi ilgesnių nagų , paauginsi ir bus ?iki .

 

 

Tikrai neauginsiu, jau ant kojų man nagų tokių kokie ant rankų tikrai nereik :nea: :D

 

Indrute, pedikiuras :grin: :D :super:

 

 

Labai grazus pedikiuras, Indrute :mirksiukas[1]: :D

 

 

A?i? jum visom mergyt?s :baby:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesakau , kad tokio pat ilgio :D vasarai visada paauginu nagus kojų , nes avalyn? lengvesn? nei ?iem? ir jie netrukdo , bet atrodo be priekai?tų kojyt?s :grin: man asmeni?kai taip dailiau .


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.