Pereiti prie turinio
uogyte

Nagų odelė

Rekomenduojami pranešimai

Su kuo salinate , nagu odele, kokias priemones naudojate?

Redagavo nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? turiu labai geras replytes nagu odelem karpyti. Tai su jom ir ?alinu :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Pati niekada nesidarau manikiuro ir odeles prakti?kai pas mane neauga ( a menesa karta u?tenka ) :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O a? kaip tik, tik pati sau darau. Arba leid?iu tik vienai meistrei. Nes man nepadaro taip kaip a? noriu. O jeigu dar naudoja pigias arba negalastas replytes/?irklutes tai i?vis negerai.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
O jeigu dar naudoja pigias arba negalastas replytes/?irklutes tai i?vis negerai.

:doh siaubas , dar ir taip pasitaiko , a? neieiau pas tokia manikiurist? , bet tu gi pati viska moki :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:doh  siaubas , dar ir taip pasitaiko , a? neieiau pas tokia manikiurist? , bet tu gi pati viska moki  :hm:

Nu ?inok man teko pas tokias apsilankyt, ir tikrai ne kokioj pigioj kirpyklelei. Gal sakau jos dar tik pradedaneios buvo?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as naudoju aliejuka odelem :hm: po jo labai graziai nusikarpo :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? viso pirma odeles patepu su Orly firmos skyseiu, truputi palaukiu ir tada jas atstumdau su mediniu pagaliuku. Po to rankas mirkau ?iltame vandenyje su muilu, odeles atmirksta. Tada su tuo mediniu pagaliuku dar karta atstumdau ir nukarpau odeles su ?irklutemis arba reolytesmis. Po visko odeles atrinu Orly firmos kremuku odelems. Tas kremukas neleid?ia atplei?eti odelems po apkarpymo ir skatina nago augima. Bent jau man tai labai patinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.