Pereiti prie turinio
ledi_x

Farširuota žuvis

Rekomenduojami pranešimai

Gal kam teko uzsakineti sventiniam stalui farsiruota zuvi? gal zinote Kaune kur butu galima uzsakyti?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur užsisakyt tikrai nežinau :blink: Bet mano šeimininkės jas daro pasakiškai :bredis: Kaip tik šiandien arba ryt važiuosim pas jas pasikalbėt, tai gal užklaust ko nors? :blink:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kur užsisakyt tikrai nežinau :blink: Bet mano šeimininkės jas daro pasakiškai :bredis: Kaip tik šiandien arba ryt važiuosim pas jas pasikalbėt, tai gal užklaust ko nors? :blink:

 

man reiketu graziai paruosto karpio, ar lydekos. O kur jos ruosia, kaune? jei gali paklausk per kiek laiko padarytu, bijau, kad jau gali buti per velu.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man reiketu graziai paruosto karpio, ar lydekos. O kur jos ruosia, kaune? jei gali paklausk per kiek laiko padarytu, bijau, kad jau gali buti per velu.

 

Jos viską ruošią namie pačios, įdaro labai gražiai ir kas svarbiausią be proto skaniai(net dabar seilės rinktis pradėjo :blink: ). Būtinai užklausiu :bredis:

 

P.S. Bėja, šeimininkė tai mūsų piršlio mama.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jos viską ruošią namie pačios, įdaro labai gražiai ir kas svarbiausią be proto skaniai(net dabar seilės rinktis pradėjo :blink: ). Būtinai užklausiu :bredis:

 

P.S. Bėja, šeimininkė tai mūsų piršlio mama.

 

Butu labai saunu, jei apsiimtu padaryti kitam penktadieniui :blink: :sird:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jos viską ruošią namie pačios, įdaro labai gražiai ir kas svarbiausią be proto skaniai(net dabar seilės rinktis pradėjo :super: ). Būtinai užklausiu :lol:

 

P.S. Bėja, šeimininkė tai mūsų piršlio mama.

jau vakar norejau parasyt,bet taip ir...

zuvyte tikrai :super: :nyam2:

labai,labai skani :nyam2: ir papuosimas :super::super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau zuvys atrode :rolleyes: o apie skoni - tai labai skani, pirstus aplaizyti galima :wub1:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai ir gerai kad patiko ir tiko :wub1: Nes kaip ir aš čia tarpininkas didždiausias buvau :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na tai ir gerai kad patiko ir tiko :D Nes kaip ir aš čia tarpininkas didždiausias buvau :wub1:

 

patikrintas ir uztikrintas tarpininkas :D uz tai tau didziausia padeka uz tas zuvytes :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
patikrintas ir uztikrintas tarpininkas :D uz tai tau didziausia padeka uz tas zuvytes :wub1:

 

Eik tu, kokia čia padėka, kelintą kart jau tau sakau. Man gi nebuvo sunku paklaust ar padarys ir atvešti :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Eik tu, kokia čia padėka, kelintą kart jau tau sakau. Man gi nebuvo sunku paklaust ar padarys ir atvešti :rolleyes:

i geru darbu maiseli as tau idedu akmenuka, kur ten simta akmenuku :wub1:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.