Pereiti prie turinio
Svečias Arlene

Kompiuterių virusai

Rekomenduojami pranešimai

Eitvyde, as manau kad pas mane lygiai toks pat virusas kaip buvo pas tave. Ar tu ji panaikinai? Ir kaip? Skanau per jusu duotas nuorodas randa viena trojana, to failo istrinti neimanoma. O buvo irgi kad vietoj raidziu skaiciai, vietoj skaiciu simboliai ir t.t. ir su pele nesamone buvo...

Kaip ji panaikinti????


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nebuvo vietoj raid?ių skai?ių, simbolių..man tik pel? ir klaviat?ra durniavo. Man rod? kokiam kataloge tas u?kr?stas failas yra, o i?trint neleido. Tada Start-->Run--> toj eilut?j ra?iau msconfig-->Ok--> tada ?jau ? startup papkę suradau katalog? i? kurio neleido trinti ir ?alia jo esan?i? varnelę nu?miau. Perkroviau komp?. Tada susiradau t? katalog? kompe (?ia jau normaliai) ir i?tryniau. Tada gr??au ir ten t? varnelę u?d?jau.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.