Pereiti prie turinio
Pajure

Užsienio kalbų kursai

Rekomenduojami pranešimai

Lankau aš kursus, mokausi kalbą...veikia įprastas principas-kuo daugiau išmoksti, tuo labiau atrodo, kad tuo mažiau žinai.Ir taip kvepia, kad kitais metais finansų gali neužtekti tokiam malonunui.

Pasidalinkit patirtim, gal kas žinot kokius pigius kursus, kur sakysim ,neduoda popieriuko,bet kalbos moko.O tai su tais kiekvieno lygio baigimo pažymėjimais teks tikriausiai sienas tapetuoti, niekam man praktiškai nereikalingi.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvienas žmogus sugeba pats išmokti vieną ar kitą kalbą...pažiūrėkit, žmonės savarankiškai arabų kalbas išmoksta...japonų..kitas kalbas...kurios man atrodo labai sunkios...reik tik noro...

taip kad retule mokinkis po 10 žodžių per dieną, paskaitinėk is kokių vadovėlių apie gramatiką ir išmoxi pati...nereix kapiekyčių mokėt...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokį variantą jau bandžiau, man netinka.Iš ICC kursų atsisiučiau knygutes su kasetėm, tai pirmą išmokau visą, antrą pradėjau, o prie trečios net neprisiliečiau.O žodžių išmokti galima daug, bet tai nepadės su realiais žmonėm bendrauti užsienio kalba.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tokį variantą jau bandžiau, man netinka.Iš ICC kursų atsisiučiau knygutes su kasetėm, tai pirmą išmokau visą, antrą pradėjau, o prie trečios net neprisiliečiau.O žodžių išmokti galima daug, bet tai nepadės su realiais žmonėm bendrauti užsienio kalba.

visu pirma mokintis turi su noru o ne is reikalo, taip daug lengviau.

as tarkim kursus laikiau tai isties ismokau. Parejus dar juk irgi reikia pasedet ne viena valandike, pakartot, u savim ta kalba pasimokint ir pan. O ten jei nueini atklausai tu kursu taip sausai ir viskas, tai is to jokios naudos :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mokausi dabar anglų kalbą. Lankau kursus Pilaitės vid. mokykloje. Nė nepaklausiau, ar kokį popieriuką duos. Man tai nesvarbu. Susirinko labai šauni grupė, simpatiška dėstytoja. Man patinka. Tiesa, dirbti reikia daug. Ir šiandien kelias valandas prie nd sėdėjau... O tų trukdytojų mano namuose pilna.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mokausi dabar anglų kalbą. Lankau kursus Pilaitės vid. mokykloje. Nė nepaklausiau, ar kokį popieriuką duos. Man tai nesvarbu. Susirinko labai šauni grupė, simpatiška dėstytoja. Man patinka. Tiesa, dirbti reikia daug. Ir šiandien kelias valandas prie nd sėdėjau... O tų trukdytojų mano namuose pilna.

popieriukas gali kada praverst manau turetum pasidomet :mamba:

as tai kai baigiau pasiemiau... gal kada ieskant darbo ar kokiais kitais sumetimais... ka gali zinot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzsienis geriausia kalbos mokykla.niekada nemokejau anglu kalbos tik vokieciu,o dabar pasiziurekit. :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
uzsienis geriausia kalbos mokykla.niekada nemokejau anglu kalbos tik vokieciu,o dabar pasiziurekit. :geda:

cia tas tai taip, praktika neprilygsta jokiems kalimams :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As lankau privaciai anglu kalba. Neatsidziaugiu rezultatais. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As lankau privaciai anglu kalba. Neatsidziaugiu rezultatais. :lol:

O kur tu lankai? kokiam mieste?

Kokias kalbas dar mokyna? :brrr:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakare eisiu į anglų k kursus... Lankau antri metai...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vakare eisiu į anglų k kursus... Lankau antri metai...

O rezultatas? Ar esi patenkinta?

AS taip pat labai noriu lankyt kalbos kursus, bet pas mus Jonavoj niekas nedesto ispanu kalbos, o man ji tokia grazi :unsure:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.