Pereiti prie turinio
Pajure

Mama viena augina vaikut?

Rekomenduojami pranešimai

Ankseiau a vieni?as mamas buvo neigiamas po?iuris,dabar atrodo, kad visai normalus rei?kinys, jei moteris nenori teketi, o sumasto vaika auginti viena.Sudetingiau tik vaikui paai?kinti, kodel kiti vaikai teveliu turi, o jis ne.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet tu paaiskinimu gali buti ivairiu, tik auginti vienai yra sunku


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pa?inojau vina mama, kuri viena augino keturis vaikus... Viso teeiai skirtingi...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai teeiai tegu buna skirtingi, kad tik vaikus lankyto, rupintosi jais. Kitos nenori teketi, bet tevelio neatsikrato, tokio mamo vieni?om nevadineiau, na o jei jau tikrai vieni?a, tai jai ?iauriai sunku, bet nieko smerktino tame nematau.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teeiai to vaiko tikrai nelanko. Atsimenu, kaip viena suno vis policija namo parve?davo. Pabuna tas namie (13 m.) ir vel dingsta. Toks ten ir auklejimas buvo... Studente tuo metu buvau, pas ta motera kambara nuomojau. Gaila man jos buvo. Ji viena augino keturis vaikus (kiek aborto prisidarius- neasivaizduoju,), jos sesuo- tris vaikus... tokia dinastija...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pa?inojau vina mama, kuri viena augino keturis vaikus... Viso teeiai skirtingi...

Ir cia gerai? Anksciau tokias moterys vadindavo shalavom, o dabar turbut motina Tereze? :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viena mano drauge 17metu pasigimde vaikuti, ir jau 3metukai kaip augina viena su savo mamos pagalba ir taip gan neblogai jai sekasi (savaime suprantama lengva tikrai nera)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būna visokių situacijų. Visaip gyvenime buna


e700be267b32.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.