Pereiti prie turinio
useris

Abortas

Rekomenduojami pranešimai

O jei tave i?prievartautu koks psichinis ligonis kas tada?

 

Ar vaikas kaltas, kad tave i?prievartavo? Kiekviena i?prievartauta moteris kalta del to, kad ja i?prievartavo. Tu esi kalta, o kalt? suverti vaikui ir ja nu?udai... Net kriminalistai ?ino, kad aukos savo vidinemis savybemis pritraukia nusikaltelius. Nei?prievartaujama ne viena moteris, kurios sielai nereikalingas did?iulis pa?eminimas...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar vaikas kaltas, kad tave išprievartavo? Kiekviena išprievartauta moteris kalta dėl to, kad ja išprievartavo. Tu esi kalta, o kaltę suverti vaikui ir jį nužudai... Net kriminalistai žino, kad aukos savo vidinėmis savybėmis pritraukia nusikaltėlius. Neišprievartaujama nė viena moteris, kurios sielai nereikalingas didžiulis pažeminimas...

Žinoma, Geiste, kad vaikas nekaltas, kad jo motiną išprievartavo. Bet kažin kas geriau ar daryt išvalymą, kai ten dar jis tik pradėjęs formuotis, ar gimdyti vaiką kuris tau visą gyvenimą primins tą dieną, ir dar paveldės tėvo genus, tad greičiausiai bus toks pats ligonis. Pati asmeniškai kaip pasielgčiau šiandien tikrai negaliu pasakyt...viskas priklausytų nuo tuometinės psichinės būklės. Nesutinku, kad moteris kalta, kad ją išprievartavo, ir dėl to sielos pažeminimo manau, kad visišką nesamonę pasakei, bet tavo nuomonė vienokia mano kitokia.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukiau, kol sukritikuosi mano nuomon?. Tiesiog katalikams, kurie nepripa?asta reinkarnacijos, sudetinga suprasti kai kuriuos dalykus.

A? taip pat ne?inau, kaip pasielgeiau, jei man taip atsitikto...Bet turbut pasielgeiau kaip kiekviena sveiko proto moteris: i?kart nueieiau pas medikus pasitikrinti, ar man?s neapkrete kokia liga ir, ai?ku, pirmiausiai nubegeiau a vaistin? hormono... Manau, tai kur kas ma?esne nuodeme, nei laukti- pastojau ar ne...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O abortas,sukeltas stiprio hormonino preparato,abortu jau nebevadinamas?


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O abortas,sukeltas stiprio hormonino preparato,abortu jau nebevadinamas?

Siela a vaika aeina tikrai ne i?kart po dviejo lastelio susijungimo... Todel jau geriau i?kart i?gerti tablet? nei ?udyti kelio ar keliolikos savaieio vaika...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geiste, o kada įeina siela?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek ?inau, skirtingu laiku. Kai kada- tik gimstant. Ne be reikalo yra nustatytas ribinis ne?tumo nutraukimo laikas. Bat tikrai siela neaeina pirmomis dienomis po pastojimo...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kiek žinau, skirtingu laiku. Kai kada- tik gimstant. Ne be reikalo yra nustatytas ribinis nėštumo nutraukimo laikas. Bat tikrai siela neįeina pirmomis dienomis po pastojimo...

:hm: Geiste, kas pasakė, kad siela TIKRAI neįeina pirmomis dienomis? Ar tai yra kur biblijoj parašyta, ar čia kas taip sumąstė ir puolė visi tikėti? Kiek girdėjau, tai kai dirbtinio apvaisinimo metu yra išmetami apvaisinti, bet nebereikalingi kiaušinėliai, tai bažnyčia tai smerkia kaip gyvybės žudymą. Aš aišku netikiu tuo ką sako bažnyčia, bet kur garantijos, kad siela neįeina iškart užsimezgus gyvybei?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kada tu gyvenime turejai ?imtaprocentines garantijas?

 

Jei kalbam apie abortus, a? esu grie?tai prie? juos. Bet i?prievartavimo atveju yra tam tikri niuansai...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip jau, Geiste, pati sau prieštarauji. Iš pradžių smerki bet kokį žudymą, paskui sakai, kad prigertum vaistų, kol dar neįejus siela, paskui sakai, kad nėra jokių garantijų kada ta siela įeina, o pačiam gale jau ir išprievartavimas turi tam tikrų niuansų, reiškias, Geiste, kad elgiesi kaip ir kiekvienas žmogus, tai yra renkiesi sau, savo samonei priimtiniausią variantą...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai negi buvai suabejojus, kad esu ?mogus?

Nemanau, kad pati sau prie?tarauju.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuo, kad esi žmogus, Geiste, aš tikrai neabejoju, bet su tuo, kad pati sau neprieštarauji negaliu sutikti, taigi

Kiekviena išprievartauta moteris kalta dėl to, kad ją išprievartavo. Tu esi kalta, o kaltę suverti vaikui ir jį nužudai...
pirmiausiai nubėgčiau į vaistinę hormonų... Manau, tai kur kas mažesnė nuodėmė, nei laukti- pastojau ar ne...

Taigi visgi nužudai, motyvuodama, jog tai mažesnė nuodėmė, bet

Siela į vaiką įeina tikrai ne iškart po dviejų ląstelių susijungimo... Todėl jau geriau iškart išgerti tabletę nei žudyti kelių ar keliolikos savaičių vaiką...

Apie sielos įėjimą sakai

Kiek žinau, skirtingu laiku. Kai kada- tik gimstant. Ne be reikalo yra nustatytas ribinis nėštumo nutraukimo laikas. Bet tikrai siela neįeina pirmomis dienomis po pastojimo...

bet juk negarantuoji

O kada tu gyvenime turėjai šimtaprocentines garantijas?

vadinasi, Geiste, jei nėra šimtaprocentinės garantijos, kad siela įeina vėliau, vadinasi nužudytum vaiką su siela...

Jei kalbam apie abortus, aš esu griežtai prieš juos. Bet išprievartavimo atveju yra tam tikri niuansai...

Norėčiau išgirsti tuos niuansus

 

Prisipažinsiu, kad prie tavęs čia kabinėjausi, nes labai intensyviai eidama per temas bandai parodyti kokie visi mes netelogoniški, kaip neteisingai gyvenime elgiames ir t.t. šiaip jau, Geiste, visi mes žmones visi mes esam skirtingi, visi mes klystam ir nereiktų visų pult iškart smerkti, Lazarevo knygelių laikyti vos ne biblijom ir viso kas tuo netiki laikyt neišmanėliais, tad gal pirmiau atsigręžkim į save ir jei nerandam savyje priekaištų tik tada žiūrekim kas kaip ką daro ir pamokslaukim... tuo labiau, kad kartais pati nuo savo pamokslo nukrypsti :smi:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.