Pereiti prie turinio
kicule

Ar pavydite savo vyro?

Rekomenduojami pranešimai

ner vyro dar ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as pavydziu savo vyro.Ir net labai,priklausomai nuo aplinkybiu.


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai. Ir daznai nemotyvuotai ... Gyvenime tai sukele daug problemu ir issauke partnerio atoveiksmiu ... Zinau priezastis ir bandau save kontroliuoti ... bet oi oi kaip su manim kartais sunku ;)


bunbunard20080201_-8_Kamilai.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi joi kaip pavydziu, kaip gali nepavydet, juk vyras mano, juk tai ne plataus vartojimo preke :flower:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip esu labai pavydi, bet vyro pavydeti labai kazkaip neteko, nes jis nedave tam pagrindo :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Turbut visos moterys pavydi jeigu myli.

nu kad ne ;)

nepavydžiu visiškai, nematau reikalo jei reiks nueis neprilaikysi , o saugoti kaip kokį brangakmenį nenusiteikus , jei tik randa geriau tegu varo , bet šiai dienai nei jis nei aš neieškom nieko geresnio todėl ir esam kartu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nu kad ne ;)

nepavydžiu visiškai, nematau reikalo jei reiks nueis neprilaikysi , o saugoti kaip kokį brangakmenį nenusiteikus , jei tik randa geriau tegu varo , bet šiai dienai nei jis nei aš neieškom nieko geresnio todėl ir esam kartu

Puikus požiūris :)

Aš anksčiau irgi taip maniau ir buvau visiškai nepavydi ;) Vėliau ėmiau gana smarkiai pavydėti ir analizuodama savo jausmus ir elgesį supratau, kad buvo vienas įvykis, po kurio pasidariau pavydi :) Vyras niekada nedavė dingsties pavydui, bet vistiek niekaip nepavyksta atsikratyti to jausmo...


1h3l1i0j4cc848j23j9j5326233336333b6e656c697569.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as isvis nepavdi :blush: jei nores pabegt tai ir taip pabegs :hm: pavydo nera visiskai


line_baby1-FF6699.gif_beg_vaik9-slank.gif_time_1152133200_text_Milutei%20.gif

 

line_vest6-229A3E.gif_beg_vest4-slank.gif_time_1136584800_text_Kartu%20jau.gif

line_born1-CC9966.gif_beg_nest_slank1.gif_time_1236549600_text_mano%20leliui.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beabejo pavydziu,kaip galiu nepavydeti.... :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.