Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Ziurink kaip isivaizduodi, juk as neflirtuoju valandom, tai tik buna flirto akimirkos :mirksiukas:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai tu pasileidus tada, jei turedama savo vyri?ki, dar flirtuoji ir patyri malonuma su kitu beflirtuojant...nu jau ?inai...

 

 

Nu rimtai patvirkus pasidariau. O va ribos taip ir nenubre?iau dar :geda ...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavasaris, nieko nuostabaus, visiems norisi flirtuoti ir tai labai puiku, nematau tame nieko blogo, taciau tai geriau daryti kai nemato antra puse. Akys nemato - sirdi neskauda :hm:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as pasisypsau, pasneku kai kalbina kas darbe. O ka sveika, kai viskas savo ribose.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va as ir sekau, kad sveika, vis gi prisirenki geru emociju. As dabar galesiu dvi savaites darbe emociju semtis :geda :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Va as ir sekau, kad sveika, vis gi prisirenki geru emociju. As dabar galesiu dvi savaites darbe emociju semtis  :geda  :)

 

 

O kodel butent dvi savaites?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais juk labai savimeile paglosto kai koks malonus berniukas kalbina, draugiskai paplepeti labai malonu. :)


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kodel butent dvi savaites?

 

Labai daug uzsenieciu privaziave, tai demesio nestygsta, kartais net perdaug. Jie vesies Lietuvoj dvi savaites. :susigedes


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nuo kur prasideda flirto ribos? O kur jos baigias?Ar patinka jum flirtuot? Kaip reaguojat kaip flirtuoja juso antra puse?

Man flirtas tai nerealus dalykas. Tiesiog atsigaunu be flirtuodama. O jeigu dar ?inau kad tam viri?kiui patinku :susigedes.

as nematau nieko blogo flirte :bigsmile:

tai laisvalaikio paivairinimas, tik reikia jausti ribas (ypac jei turi drauga, vaikina) :hm:

flirto ribos baigiasi lovoje, taciau iki to manau kad reiktu nedaeit :this[1]:

 

kai flirtuoja mano draugas.... xm....

as labai pavydi... :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai ir paciai patinka paflirtuot ir vyrui nedraudziu, as tai pavyzdziui nepykstu jeigu su vyru kokia tai flirtuoja-tiesiog tai reiskia kad mano vyras ne tik man vienai patinka, bet jis gi su manim :clap: mano vyras lygiai tokios pat nuomones ir apie mano flirtus :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ka jei i tavo flirta atsako tuo paciu? :D

O kai moteris jaucia daug demesio manau taip pat malonu... bet ne visada gerai baigesi :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as anksciau megau paflirtuoti,bet viskas ir uzsibaigdavo tik flirtu,bet mano vyrasd nelabai flirtuoja-gal tik prie manes ,nezinau!bet megstu demesi is vyru puses-vadinasi dar esu kazko verta


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.