Pereiti prie turinio
Pajure

S ,N-14 ir vaikai

Rekomenduojami pranešimai

Savi?kiam a? jau seniai leid?iu ?iureti laidas, kur N-14 para?yta, nieko ten baisaus nerodo.O savaitgaly su vyru kilo gineas, mano dvylikamete panele sumaste erotina naktina filma ?iureti, vyras jai leido, paskui man?s paklause, man ta mintis nepatiko,tai jis i? man?s negeriet? sugebejo padaryti-tipo, vaikeli,eik miegoti,nes mamyte neleid?ia to filmo ?iureti.Bet tie filmai S, tai man atrodo, bent jau nuo keturiolikos meto reikia sulaukti, kad juos ?iureti.Adomu,kaip kiti-riboja vaikams televizoriaus ?iurejima, ar leid?ia ?iureti bet ka.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man vaikystej tevai irgi neleisdavi spoxot a erotinius filmus..ir teisingai...nos ne doros kaip sakant...vaikai ir taip visokio erezijo per telika prisi?iuri...kam taip anxti traumuoti vaikus...prisigalvos sau paskui su savo lkiom fantazijom velnias ?ino ko...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man vaikystej tai ir tevai neleisdavo, anot ju tokie ''filmukai'' negrazu, nepadoru, fui (bent jau man taip jie aiskindavo) :)

 

savo vaikuciams as irgi neleisiu, nes tikrai yra per jauni, po to dar prisiziures, ne duok diev dar tokie jauni ir patys izbandyt panores :doh per jauni dar....

 

kad ir tie filmukai, kai kurie isties per daug ziaurus... jei taip ir toliau bus tai net nzn, nes tuose digimonuose ar pokemonuose (tiksliai nzn tu pavadinimu) per daug smurto...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes su vaikais esam sutar?- jeigu para?yta N-7, ?iureti galima, jei simbolis kitoks- privaloma perjungti kanala...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano dukrai taip pat dvylika, bet noro ziureti erotinius filmus nerodo, o as jai ir neakcentuoju, kad negalima. Manau, kad jei nores labai paziureti, tai suras tinkama proga ir paziures, o jei barsi ir drausi, tai padarys atvirksciai. Juk viskas, kas neleidziama, labai norisi pabandyti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As neleidziu ziureti siaubo filmu, o iki erotikos mano mazius nedatraukia :laugh:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maniskis irgi nelenda ten, kur parasyta N- 14, paprasciausiai paaiskinom, kad negalima, zino, ir jam net neidomu, edita,Reta tarp kitko musu vaikai vienmeciai


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai kartais nesuprantu tu zymejimu.buvo N-7 pazymetas filmas, nu bet as nenoreciau, kad mano vaikas tiek ziauriu smurto scenu ziuretu, net man paciai slykstu buvo, tas pats ir su visokiais pokemonais ar kaip ten jie...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ka?kaip nedraud?iame ?iureti filmo kur N-14 neleid?iame siaubo nes viena karta mate i?trauka po to bijojo u?migti. tai perjungiam kanala geriau. o erotikos nesulaukia, ankseiau miegoti nueina. bet ji ir taip nerodo labai didelio susidomejimo. geriau multikai, muilo operos.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as kai buvau mazesne tai kai budavo N-14 kartais papriekaistaudavo,bet kaskaip leisdavo ziureti.o ir kiek pastebima dauguma filmu po 22 val rodo N-14.pati neziuredavauu filmu su S raide,nebuvo noro.

 

manau savo vaikams su S raide neleisiu zziuret ,gal ir patys nenores.o N-14..tikriausiai leisiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kolkas iki S mazgiai nedatraukia o N-14 kai kada paziopso seip stengiuosi neleisti ,bet visko pasitaiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manoji ziuri ka nori iki 22 val o po to i lovyte ,vasara lauke beveik visa diena prabega .Manau jei jai labai rupes tai sugalvos kaip paziuret tuo labiau kad dabar internete visko pilna


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.