Pereiti prie turinio
kicule

Johansson laimėjo seksualiausio kūno rinkimus

Rekomenduojami pranešimai

Johansson laimėjo seksualiausio kūno rinkimus

m_69452.jpg

Holivudo gražuolė Scarlett Johansson (Skarlet Johanson) laimėjo seksualiausio kūno pasaulyje titulą.

Filmo "Pasiklydę vertime" (Lost In Traslation) žvaigždė, kurią režisierius Woody Allenas (Vudis Alenas) kadaise pavadino "nusikalstamai seksualia", per žurnalo "Glamour" surengtą apklausą užėmė pirmąją vietą, aplenkusi aktorę Jessicą Albą (Džesiką Albą) ir supermodelį Gisele Bundchen (Žizel Bundšen).

"Kūno formomis, kurios gali konkuruoti su Marilyn Monroe (Merilin Monro) figūra, Scarlett atspindi senosios Holivudo mokyklos stilių", - rašo žurnalas.

Johansson_AG010.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ji labai labai grazi :hm: ir tikrai labai panasi i Marilyn Monroe :hm: Kiek zinau ji dabar su Justin Timberlake draugauja..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man ji taip pat labai grazi... :hm:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

man ji simpatiska ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.