Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Zoo parduotuves

Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule

Siandien buvau Kikoj, ir jau ne pirma karta matau ten parduodamus suniukus.

Siandien vienam nedideliam gardelyje buvo net 5 suniukai, na kaip gaila ju... truksta zodziu... :brunette: :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha man irgi. Mano puske (13 m) tai nuolat eina pasi?iuret a ?uniukus, kaeiukus ir pan. o a? nematau ten nieko gra?aus, gyvuneliai paprastai namuose gyvenantys kartu su ?mogum, glostomi, myluojami ir t.t. guli susiglaud? nabageliai u? stiklo, taip ir norisi pasiimti...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tam ir sudaro toka aspudi, kad jie varg?iukai, nabageliai ir t.?t. Ir tada greieiau i?perka.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau mano nuomone apie ten parduodams suniukus ir kaciukus tai labai neigiama.

 

To Eitvyde: Isivaizdok kokia trauma patiria gyvunas kol ji visi paglosto ir paniurko. Bet uz tokias kainas kaip ten beveik niekas ju neperka ir padeda paniurke atgal i ta akvariuma.

 

To Indre:

Tenai niekas nesudaro tokio ivaizdzio kaip matai taip yra. Jie labai prastai priziurimi ir seriami, nes pardavejos ir Kikos tinklo savininke net neturi zalio supratimo kaip reiketu laikyti tos suniukus, jiems tai ik biznis. Be to uzkeltos "unreal" kainos.

Ir dar as turiu neblogos info is kinologu apie Kika. Manau protingas zmogus is ten tikrai nepirks.

 

As kai nueinu i Kika tai man sirdis apsipila kraujais. Nors paimk ir issinesk juos visus :piktas


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
To Eitvyde: Isivaizdok kokia trauma patiria gyvunas kol ji visi paglosto ir paniurko. Bet uz tokias kainas kaip ten beveik niekas ju neperka ir padeda paniurke atgal i ta akvariuma.

Va butent todel man jo ir gaila, i?vis ne?inau kas gali i? parduotves pirkt ?uniuka ar kat?, jie jau traumuoti buna, ir su psichika turbut nekas, juk jie prisimena ta kalejima, buna irzlus ir t.t. A? i?vis u?drauseiau prekyba protingais gyvunais parduotuvese, tam yra veislynai.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va va bando jos prigauti, bet niekaip nepavyksta, matyt kazkur kysiu sukisa ir tam kartui viskas nurimsta

 

O veisejai is kur jie gauna gyvuliukus nieko nezino kaip yra laikomi gyvunai, arba tiesiog veisia tik del pinigu.

 

Beje KIKOJ parduodamu haskiu savikaina yra 900 lt, o parduoda jos uz 2500 lt


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat, jiems ten tik pinigai rupi. Sake, kad ne visi pas juos suniukai geri.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a? tai ?uvyte nusipirkau gerai kad u?ejau po to a vet kur ?uvimis ir aranga prekiauja tai kaip pamate mano ?uvyt? i?sijuoke ir pasake kad tik kikoj galejo tokia asiulyti a akvariuma be jokios arangos. dabar net neinu nes to ?uniuko ir kaeiuko man labai gaila. nesuprantu kam gali ?auti patalpinti ?uniuka ar kaeiuka akvariume. mano dukra ir ta nesugalvoto tokios nesamones.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kikoji pirkau toki purskikli kad nedarytu kur nereikia vadinasi GET OFF -Gel Spray mokejau 38 lt su kapeikom ir galiu pasakyti jokio poveikio kaip derge kur isitaise taip ir toliau tik kambariai prismirdo ir vedinom ilgai kol tas kvapas dingo


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi gaila gyvuneliu, sakykit ar yra tiesa, čia ne per seniausiai planavom pirkti papugei tai žmones teiravausi ir kiek domejausi tai siule pirkti iš ranku bet ne iš parduotuviu.


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.