Pereiti prie turinio
Snapė

Nekaltybė, tai vertybė?

Rekomenduojami pranešimai

Nekaltybė, tai vertybė :mirksiukas: ? Kaip jus ar laikėt nekaltybę vertybę, ar norėjot kuo greičiau tos verybės "atsikratyt"? O gal dar yra kurios saugot nekaltybę kažkuriam?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
:mirksiukas: mano jaunystės laikais dar buvo laikomasi nuostatos , kad tik pirmą naktį ir niekaip ... aš ją praradau savo vyrui , bet prieš vestuves nežinau ar tai vertybė , bet kol nesutikau savo žmogaus , kuriam galėjau atsiduot tai nebuvo noro atsikratyt nekaltybės .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O va mano laikais, tai tiesiog buvo gėda buti nekalta. Bet aš nesakau kad troškau jos atsikratyti.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Vandenis
Nekaltybė, tai vertybė :bam: ? Kaip jus ar laikėt nekaltybę vertybę, ar norėjot kuo greičiau tos verybės "atsikratyt"?

Aš tai ligi 18 metų tos "vertybės" nei vienai įsiūlyt nesugebėjau :geda

O atsikratyt tai jau nuo kokių 14 norėjosi :grin: Taigi gana ilgai teko miegot"palapinėj" :drag:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau nereikia is tos nekaltybes ispusti burbulo, kad iki vestuviu negalima :grin: . Bet nemanau, kad reikia jos kuo greiciau atsikratyti, ja reikia atiduoti tada kai jauti, kad nori ja tikrai atoduoti :bam:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada maniau, kad mano moterys butinai turi buti nekalta, bet laikui einant supratau, kad tai nelabai imanoma. Lengviau jau i menuli nuskrysti negu tokia rasti. Ziauriai nusiviles ash motirishka gymine. :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kazkada maniau, kad mano moterys butinai turi buti nekalta, bet laikui einant supratau, kad tai nelabai imanoma. Lengviau jau i menuli nuskrysti negu tokia rasti. Ziauriai nusiviles ash motirishka gymine. :grin:

Nereikia taip ziauriai :bam: Manau ne ten ieskojai... Beje vyriskoji gimine ne ka ilgiau isbuna 'nenusikalte' :bee


Menas būti išmintingu – tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kazkada maniau, kad mano moterys butinai turi buti nekalta, bet laikui einant supratau, kad tai nelabai imanoma. Lengviau jau i menuli nuskrysti negu tokia rasti. Ziauriai nusiviles ash motirishka gymine. :grin:

 

TeaMan, tau tikrai siandien kazkas negerai, kad taip jau ta moteriska gimine keiki.

As tai saugojau nekaltybe savo vyrui, tik kaip veliau paaiskejo - be reikalo, nebuvo jid jos vertas.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
TeaMan, tau tikrai siandien kazkas negerai, kad taip jau ta moteriska gimine keiki.

As tai saugojau nekaltybe savo vyrui, tik kaip veliau paaiskejo - be reikalo, nebuvo jid jos vertas.

As ir galvojau, kad ji del manes ja saugojo, bet kai ishejau tevyne ginti nuo priesho atsirado miklesnis uz mane. Shtai tada ash ir pagalvojau, kad visos moterys ...............

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tik norėčiau neįkyriai priminti... telegoniją...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As ir galvojau, kad ji del manes ja saugojo, bet kai ishejau tevyne ginti nuo priesho atsirado miklesnis uz mane. Shtai tada ash ir pagalvojau, kad visos moterys ...............

 

Vistiek tu negali visos moteriskos gimines taip vadinti, yra ir padoriu moteru. Maniskis kiauliskai pasielge, bet del to juk nekeikiu visos vyrisko gimines ir nevadinu izeidzianciais zodziais :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš tik norėčiau neįkyriai priminti... telegoniją...

Negasdink tokiais baisiais zodziais. Nenoriu pasirodyti neishpruses ar neapsishvietes, bet tikrai nezinau shito zodzio.

Ka jis reishkia, paaishkink man kvailam zmogui. :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.