Pereiti prie turinio
uogyte

Erk?s ?kandimas....

Rekomenduojami pranešimai

Norejau paklausti del erkes ikandimo, ka reikia daryti erkei ikandus, ar reikia is karto kreipti pas gydytoja, ar laukti pokyciu, per kiek laiko parausta ikandimo vieta ir t.t.

Laukiu atsakymu .....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Nuo u?sikretimo iki pirmojo ligos po?ymio praeina 2-28 dienos. Kokie po?ymiai yra ? Jei yra Laimo liga i?kart atsiranda paraudimas . Prie erkinio encefalito i?ry?keja simptomai kaip :

# Dusulys

# Galvos skausmas

# Pykinimas

# Kar?eiavimas

# Kosulys

# Raumeno skausmas

# Traukuliai

# Pusiausvyros sutrikimai

# Paraly?iai

# Samones sutrikimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo erke asisiurbus, i?gasdino baisiai, bet nieko blogo nepridare.Vyras ja beraudamas nukrauke ,dalis liko odoj...pora savaieio laukiau, kad jei man atsiras po?ymiai, kuriuos sura?e Arlene,vadinasi, mir?tu :hm: .Bet nieko pana?aus neatsitiko.Teori?kai ?inau, kad reikia pas gydytoja kreiptis tokiais atvejais, bet prakti?kai ne visada taip i?eina.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Mane tai myli erkes :doh kiekviena syka asisega ( visad juokauju ,kad kraujas saldus ) nors esu pasiskiepinusi , du sykius Laimo liga buvo pagal paraudima greit plintanta viskas buna ai?ku , kad reikia lekt pas daktarus .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kokiu atveju reik kreiptis pas daktarus...kad ir i?traukei erk?...kam laukti bedos...

o geriausia pasiskiepiti...ai?ku brangus malonumas, bet pravers, kai encifalito nelauki...

man gerai, a? paskiepita, tai jei ir bus koks gyvis asisiurb?s, gal i?vengsiu komplikacijo...be to, man?s greieiausiai erkes nemyli...turbut ir kraujas mano negeras, kaip ir pati :hm:


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.