Pereiti prie turinio
kicule

Tarp Mino ir Vudžio – karo kirvis

Rekomenduojami pranešimai

Žygimantas Barysas, Katrina Zeiter | „Dienraštis L.T.“

 

 

„Priverčiame tėvus, gimines ir kaimynus balsuoti už mūsų dainas, o patys galandame nagiukus ir peiliukus, dantukus ir uodegas. Į mūšį“, – taip prieš šį sekmadienį vyksiančią NML kovą su Vudžiu sirgalius oficialiame gerbėjų klubo interneto puslapyje agituoja dainininkas Mino. Maža to, antipatiją buvusiam kolegai jis reiškia susitikdamas su gerbėjais ar net tiesioginiame TV laidos „Dušas“ eteryje.

 

Vertina gėdingai

 

Seni konkurentai 31-erių Mindaugas Mickevičius, geriau pažįstamas kaip Mino, ir 23 metų Arvydas Martinėnas-Vudis dėl didesnio gerbėjų rato kovoja dar nuo „Kelio į žvaigždes“ pradžios. Kalbama, kad realybės dokumentikoje jie vaidino draugus, tačiau išjungus kameras vienas kitam neslėpė neapykantos. Tarpusavio santykiai paaštrėjo ir dėl artėjančios kovos NML scenoje, kur konkurentai stengsis laimėti kelialapį į superfinalą bei įspūdingą prizą.

Reklama

 

 

Vudis, sužinojęs apie viešus konkurento pasisakymus, ėmė svarstyti, kodėl buvęs kolega taip elgiasi. „Manau, taip daryti yra vaikiška ir kvaila. Kai šią istoriją išgirdau, buvau labai nustebęs. Net nežinojau, ko imtis. Pamaniau, kad atsilyginti tuo pačiu būtų nesąmonė“, – vakar dienraščiui L.T. kalbėjo Vudis.

 

„Duok kvailiui kelią“

 

Vaikinas stebėjosi, jog M.Mickevičius ėmėsi tokių priemonių. „Kažkokia nesąmonė. Man tai atrodo gėdinga, – negalėjo nurimti Vudis. – Aš niekada su niekuo nenoriu pyktis. Darau, kas man patinka. Kaip sekasi – taip. Nesu greitai įsižeidžiantis. Tiesiog manau, kad šioje situacijoje labai tiktų patarlė „Duok kvailiui kelią.“

 

Atlikėjas sako, jog susitikęs su Mino visada normaliai bendrauja. Arvydui tik atrodo keista, jog prie akių Mindaugas bendrauja itin maloniai, tačiau kai nemato, kalba nelabai gražius dalykus. „Galbūt taip tik bailiai daro“, – šyptelėjo pašnekovas. Vudis pasakojo, jog NML kovą laimėti norėtų, tačiau tai nėra pagrindinis tikslas ir, jeigu nepavyks, nagų nesigrauš. „Manau, kad Mino nori nugalėti bet kokia kaina“, – sakė jis.

 

Neapykantos nejaučia

 

Mino tikino, kad su Vudžiu nekonfliktuoja. Priešingai, jų keliai beveik nesusikerta, nes abu gyvena skirtinguose Lietuvos kraštuose, jų vadybininkai kiti, o labiausiai skiriasi gerbėjų auditorijos. „Nematau nieko bloga, kad internetiniame gerbėjų puslapyje raginu juos balsuoti už save. Nereikia visko suprasti pažodžiui. Nesuprantu, kas čia gali būti nešvaraus“, – priekaištus atrėmė M.Mickevičius. Juokingi jam pasirodė ir kaltinimai, neva jis viešai įžeidinėja Vudį bei jo gerbėjus. Ypač daugelį papiktinęs anekdotas, kuriame pasakojama, kaip susitinka dvi Vudžio gerbėjos ir nutaria surengti sirgalių stovyklą. „Bet aš nepilnametė“, – susizgrimba viena. „Ir aš, – pritaria kita. – Tuomet nedarome.“

 

„Tiesa, kartą „Duše“ perpasakojau šį kažkur girdėtą anekdotą. Kadangi tokias transliacijas žiūri vaikai, kas nors ir įsižeidė. Po to naktimis skambinėjo, rašė pasipiktinimo kupinas žinutes. Žodžiu, prasidėjo vaikų žaidimai. Jei nenoriu sulaukti neigiamos reakcijos, tikriausiai turiu išvis tylėti ir nieko nesakyti. Galiu tik patikinti, kad Vudžiui priešiškumo nejaučiu“, – sakė Mino.

 

Dainininkas neslepia, kad laimėti NML kovą jis nori. „Nesvarbu, kas konkurentas. Žengiu pirmuosius savo kaip nepriklausomo atlikėjo žingsnius. Anksčiau buvau LNK šou dalis. Dabar tapau savarankišku atlikėju, todėl svarbu įrodyti, kad žmonės vertina dainininką Mino, o ne realybės dokumentikos dalyvį“, – aiškino Mino.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent :super:

Labai keistai ir labai ramiai nutylo viskas po "Kelias i zvaigzdes" o jau kaip ir "Kelias i zvaigzdes-3" arteja :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rudeni. Kada tiksliai nezinau :victory:

Gal nuo kokio rugsejo :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.