Pereiti prie turinio
haski

Ar visi vyrai kiaulės?

Rekomenduojami pranešimai

Buvau drauges gimtadienyje, isgeres jos vyras isidirbinejo prie sveciu is savo zmones net man geda buvo, jinai nieko nesake nes turbut jau pripratus prie tokiu kiaulysciu :doh  tai as jo paties paklausiau kodel tu taip elgiesi prie sveciu, o jis man sako, o ka as blogo pasakiau :o nu cia tai vyras :hm:

as ir panasia seima pazistu, kur zmona daro taip kaip vyras pasako :bigsmile::hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Buvau drauges gimtadienyje, isgeres jos vyras isidirbinejo prie sveciu is savo zmones net man geda buvo, jinai nieko nesake nes turbut jau pripratus prie tokiu kiaulysciu :doh  tai as jo paties paklausiau kodel tu taip elgiesi prie sveciu, o jis man sako, o ka as blogo pasakiau :hm: nu cia tai vyras :hm:

Manau, kad jiems abiems toks santykis tinka ir patinka. Tai, kas mums atrodo nenormalu-jiems norma. Kiekvienas savo santykius stato taip, kaip jam yra priimta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Manau, kad jiems abiems toks santykis tinka ir patinka. Tai, kas mums atrodo nenormalu-jiems norma. Kiekvienas savo santykius stato taip, kaip jam yra priimta.

tiesiog zmona nenoredama pyktis su vyru sutinka su tuo ka jis sako nori ar daro :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tiesiog zmona nenoredama pyktis su vyru sutinka su tuo ka jis sako nori ar daro  :hm:

Tau tai yra norma? Elgtumeis taip pat?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tau tai yra norma? Elgtumeis taip pat?

jokiai budais. As esu As ir manes tarnaite, verge, ar tuda tai siuda nepasiuntinetu :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jokiai budais. As esu As ir manes tarnaite, verge, ar tuda tai siuda nepasiuntinetu  :hm:

Atrodo supratai, kad zmones sau nusistato normas, kurios jiems tinkamos. O verge, tarnaite , "as esu as"(labai teleledramiskai skamba :laugh: )-tai tavo sugalvotos ir sau bei savo antrajai pusei taikomi standartai. Nors as manau, kad kartais labai smagu pabuti ne paciam savimi (ka dazna is musu daro internete), kazkam patarnauti (pvz. artimam , mylimam zmogui) ar netgi pavergauti (pazinti kitokia pasaulio puse).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atrodo supratai, kad zmones sau nusistato normas, kurios jiems tinkamos. O verge, tarnaite , "as esu as"(labai teleledramiskai skamba :laugh: )-tai tavo sugalvotos ir sau  bei savo antrajai pusei taikomi standartai. Nors as manau, kad kartais labai smagu pabuti ne paciam savimi (ka dazna is musu daro internete), kazkam patarnauti (pvz. artimam , mylimam zmogui) ar netgi pavergauti (pazinti  kitokia pasaulio puse).

man tikrai nebutu priimtina jei tarkim vyras sukteltu "noriu alaus" ir begt i parduotuve pirkt? na jau ne :whistling:

(zmonos pareigu neitraukiu i visa tai - tai jau mano preiga jas atlikt)

bet po vyro padu nebuciau :bee

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man tikrai nebutu priimtina jei tarkim vyras sukteltu "noriu alaus" ir begt i parduotuve pirkt? na jau ne  :rolleyes:

(zmonos pareigu neitraukiu i visa tai - tai jau mano preiga jas atlikt)

bet po vyro padu nebuciau  :bee

kas yra "zmonos pareigos"-nezinau. O kokios jos? O nuejimas i pardutuve , tikrai nera sunkus ar bais nemalonus darbas. Maloniu paslaugu darymo neuzskaitau, kaip tupejimo kazkam po padu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kas yra "zmonos pareigos"-nezinau. O kokios jos? O nuejimas i pardutuve , tikrai nera sunkus ar bais nemalonus darbas. Maloniu paslaugu darymo neuzskaitau, kaip tupejimo kazkam po padu.

bet kam vyra skatint link isgerinejimo... :rolleyes:

 

o zmonos pareigos rupintis svara, buitimi, vaikais ir pan dalykus padedant vyrui...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
1.bet kam vyra skatint link isgerinejimo...  :rolleyes:

 

2.o zmonos pareigos rupintis svara, buitimi, vaikais ir pan dalykus padedant vyrui...

1. Megstu alu, vyna, viski, martini, sampana. labai skanu karts nuo karto isgerti kokteliuka. mnamuose, kavineje pas draugus. Tai vadinsi alkoholizmu ar isgerinejimu? As tai vadinu geru laiko praleidimu, atsipalaidavimu ir kt. Ar vyrai tokios teises neturi?

Tikrai nepirkciau jokio alkoholio vyrui, kuris turi polinki i alkoholizma.

2. Visiskai nepritariu. Tai zmogiskos, tiek vyru tiek moteru, tiek istekejusiu tiek ne ,pareigos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
1. Megstu alu, vyna, viski, martini, sampana. labai skanu karts nuo karto isgerti kokteliuka. mnamuose, kavineje pas draugus. Tai vadinsi alkoholizmu ar isgerinejimu? As tai vadinu geru laiko praleidimu, atsipalaidavimu ir kt. Ar vyrai tokios teises neturi?

Tikrai nepirkciau jokio alkoholio vyrui, kuris turi polinki i alkoholizma.

2. Visiskai nepritariu. Tai zmogiskos, tiek vyru tiek moteru, tiek istekejusiu tiek ne ,pareigos.

turi :rolleyes: bet kodel tada negali patys nueit ir nusipirkt?

kodel zmona turi kiekviena diena lakstyt? juolab jei jis ir taip nedirba ir kiekviena diena namie sedi? :bigsmile: ir vo tik jai grizus: "noriu alaus. nubek - parnesk"

su tokiu ilgai neisgyvenciau :bigsmile: ka ten ilgai, visai negyvenciau. (tfiu tfiu tfiu, kad tik neisikalbeciau.....)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
turi  :rolleyes:  bet kodel tada negali patys nueit ir nusipirkt?

kodel zmona turi kiekviena diena lakstyt? juolab jei jis ir taip nedirba ir kiekviena diena namie sedi?  :hm: ir vo tik jai grizus: "noriu alaus. nubek - parnesk"

su tokiu ilgai neisgyvenciau :grin:  ka ten ilgai, visai negyvenciau. (tfiu tfiu tfiu, kad tik neisikalbeciau.....)

Manai yra tik pora spalvu . Arba juoda arba balta. Tiesasakant nesu girdejusi apie toki varianta:" kiekviena diena lakstyt? juolab jei jis ir taip nedirba ir kiekviena diena namie sedi? :hm: ir vo tik jai grizus: "noriu alaus. nubek - parnesk" ".jei teigi, kad taip buna, tai cia jau ne "po padu" reikalai, o psichines ir fizines(nezinau, kur priskirti alkoholizma) vyro ligos padarinys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.