Pereiti prie turinio
Svečias Dimidrolis

Mūsų avatarai

Rekomenduojami pranešimai

Man patinka, kad Geiste nekeieia avataro, nereikia net skaityt vardo (kas ra?o), kaire akim matau kengura su trim vaikiukais ir ?inau, kad tai Geiste. O kai jus visi kaitaliojates, tai vis apsigaunu :geda , kad naujas dalyvis pasirode :pack2_thumbup[1]: , o eia ?e tau, kad nori senbuvis :laugh:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Dimidrolis
Palik ramybeje mano avatara. Stringus tavo patarta nusipirkau, bet avataro nekeisiu... Bent jau kol kas.

Man, pvz, tavi?kis avataras nepatinka. Vulgarus. :unsure:

 

 

Na, kol nepamaciau tavo stringu, tai negaliu pasakyti, tiesa tu sakai, ar nelabai... :blink:

O avatara vis tik pasikeisk. Man mano avataras dabartinis irgi nelabai patinka - gal gali pasiulyti ka geresnio?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Para?yk a A? namo adresa, pa?tu atsiosiu. A voka tikrai tilpto...

Savo vyrui ?iandien parod?iau, siulydama ir jam pana?ius nupirkti- jam su "?eimyniniais" kar?ta...Jis namie nuogas vaik?to. Dukra irgi, taigi muso namuose- nudisto plia?as...

 

O avataro nekeisiu. Nebent kada gra?o elnia suraseiau...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Dimidrolis

O kodel elnia?

Redagavo Dimidrolis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks tu smalsus...

Nes gimiau elnio metais (pagal lietuvi?ka, o ne koka nors kini?ka skirstyma...). Dabar yra baltojo vilko metai. Lankausi ir svetaineje baltai.lt (tai nera reklama). Tai irgi specifine svetaine, skirta Kurono studentams... Esu prijaueianti.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Dimidrolis

Bet gi tu esi moteris, kodel nenori to parodyti savo avatare? :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

GEISTE kazkada aiskino savo avataro reiksme, tai kad sis avataras ne siaip sau :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dimidroli, negi manai, kad pildysiu tavo ageid?ius?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Dimidrolis
Dimidroli, negi manai, kad pildysiu tavo ageid?ius?

 

Tokios minties neturejau, bet tikiuosi, kad gal atsizvelgsi ir i nuomone is salies, nes daznai is salies matosi geriau :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man i? ?alies matosi, kad tavo paties avataras siaubingas. Taigi daktare, pirmiau pasigydyk pats...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Dimidrolis

Mano avataras yra toks, koki nori matyti daugelis, be to , jis grazus, simpatiskas.

Niekaip nesutiksiu, kad jis siaubingas, cia nebent baznycios davatkoms jis taip gali atrodyti :hm: :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Indre ?iandien tavo lupytes dingo :mirksiukas: gal todel ,kad svogunus valgei :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.