Pereiti prie turinio
uogyte

Atkins dieta

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas ja bandeti, gal kas daugiau apie ja zinote, girdejau, kad kai kam labai ji padeda numesti svori :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai tik pavadinima esu girdejusi, o taip net neisivaizduoju kaip jos reikia laikytis :geda


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia labai ma?ai suvartoti baltimo. Galima daug ka valgyt pvz: kepta mesa kiek nori ir kada nori, kiau?inio irgi, sviestas, margarinas taip pat galima kiek nori.

Mano drauge kaip tik jos laikosi, ir jau numete beveik 10 kg, per pora menesio. A? ir vis tai nuo pirmadienio, tai nuo pirmo ?adu junktis prie jos, bet taip ir neprisijungiu :geda


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasilaikiau beveik 4 men, labai veiksminga, bet labai kenksminga.O kai a? mesaede, tai man nereikejo deti jokio pastango jos laikytis.Did?iausias minusas-kai organizme vyksta ketoze, del ko ir krenta svoris, labai nemalonus kvapas i? burnos sklinda,pastoviai reikejo gaivinaneias kramto?kes ?iaumoti, o a? jo labai nemegstu.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prasilaikiau beveik 4 men, labai veiksminga, bet labai kenksminga.O kai a? mesaede, tai man nereikejo deti jokio pastango jos laikytis.Did?iausias minusas-kai organizme vyksta ketoze, del ko ir krenta svoris, labai nemalonus kvapas i? burnos sklinda,pastoviai reikejo gaivinaneias kramto?kes ?iaumoti, o a? jo labai nemegstu.

 

 

 

O kiek svorio numetei? Papasakok smulkiau viska :rolleyes::mirksiukas: .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Numeeiau 5 kilus, jie iki ?iol nesugra?o.

Turiu knyga,pagal kuria ir dietinaus.Reiketo vel u?siimti, bet tuoj bra?kes prasides, o dietinantis vaisio aplamai valgyti negalima.

Ten esme tokias-galima valgyti baltymus ir riebalus neribotais kiekiais,o anglevandenio labai ma?ai.Tada organizmas pradeda naudoti riebalus.

Nuo bet kokio produkto su cukrumi labai greitai atprantama, ir kai sumaseiau karta pyrago paragauti, man buvo neskanu.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Numeeiau 5 kilus, jie iki ?iol nesugra?o.

Turiu knyga,pagal kuria ir dietinaus.Reiketo vel u?siimti, bet tuoj bra?kes prasides, o dietinantis vaisio aplamai valgyti negalima.

Ten esme tokias-galima valgyti baltymus ir riebalus neribotais kiekiais,o anglevandenio labai ma?ai.Tada organizmas pradeda naudoti riebalus.

Nuo bet kokio produkto su cukrumi labai greitai atprantama, ir kai sumaseiau karta pyrago paragauti, man buvo neskanu.

 

 

kaip tos knygos pavadinimas?


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.