Pereiti prie turinio
kicule

Zodiako ženklai

Rekomenduojami pranešimai

Na jei dar kas nors turi laiko ir netingi, parašykit kaip Svarstyklių ir Avino suderinamumas Būčiau dėkinga :hm:

 

Avino zenklas labai traukia svarstykles, taciau buna gincai, nes trukdo impulsyvumas ir pavydus avino charakteris. Fizine trauka yra didele.

 

 

o gal kas zinot kaip liutas su skorpijonu?

 

Nepaisant to, skorpiona labai traukia Liutas ir tarp ju yra fizine harmonija, ju sajunga pasmerkta. Per daug didelis charakteriu skirtumas, be to, pavydus ir savininkiskas Skorpionas izeidzia isdidu Liuta.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Su avinais viskas ir visur yra gerai :pack2_thumbup[1]:  galiu tik tiek pasakyti :lol:

P.S pati esu avinas :lol:

Xi.. Čia kaip aš sakau kad su svarstyklėm visada visi gali sutarti :hm: Tai avinai turbut su svarstyklėm išvis ok sutaria :hm: :lol: Kas dėl traukos, tai tikra tiesa, žinau Aviną, kuris neatsispiria svarstyklėms.. Pavydas tai čia labiau ne avinams skirtas turėtų būt, o svarstyklėms :geda:

Menas būti išmintingu – tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o kaip vėžio ir skorpiono sąjunga?

Aš vėžiukė, mano vyras skorpionas. Manau jog mes visai neblogai sutariame. Čia taip pat rašoma apie vėžiuko ir skorpiono sąjungą, jei tu vėžiukė, o jis skorpionas paskaityk:

Skorpiono stiprybė jus žavi. Tai, kas daugeliui atrodo kaip savininkiškumas, jums sukelia jaukumo ir saugumo jausmus. Jūs bent jau žinote, kad rūpite tam asmeniui! Jūsų vandens energijos susilieja giliu ir instinktyviu būdu. Bendros ištikimybės, švelnumo ir vaizduotės savybės gali sukurti daug nuostabių dalykų - didžiulę meilę, nuostabius vaikus, puikią karjerą. Jūsų sąjunga yra puiki. Tik neįsikibkite į Skorpioną, nes tada jis gali atsitraukti. Atsipalaiduokite ir plaukite pasroviui. Stiprūs jūsų tarpusavio jausmai yra toks ryšys, kuris gali atlaikyti sunkiausius išbandymus. Nejaugi pagaliau suradote savo sielos draugą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Avino zenklas labai traukia svarstykles, taciau buna gincai, nes trukdo impulsyvumas ir pavydus avino charakteris. Fizine trauka yra didele.

 

Papildyta:

Nepaisant to, skorpiona labai traukia Liutas ir tarp ju yra fizine harmonija, ju sajunga pasmerkta. Per daug didelis charakteriu skirtumas, be to, pavydus ir savininkiskas Skorpionas izeidzia isdidu Liuta.

aciu ledi x kad parasei apie liuta su skorpijonu tiesiog daug teisybes yra.


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai avinai turbut su svarstyklėm išvis ok sutaria :hm: :D

 

Nu ir taip ir taip mastau, bet nei vieno asmens gimusio po svarstyklių ženklu nepažystu(realiai turiu omenį) :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nu ir taip ir taip mastau, bet nei vieno asmens gimusio po svarstyklių ženklu nepažystu(realiai turiu omenį) :)

Uzuojauta :bigsmile: Linkiu susipazint :mirksiukas:

Menas būti išmintingu – tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as avinas gyvenu su dviem svarstyklem (savo tevais) :bigsmile:

kazkaip nieko ypatingo lyg ir nepastebejau :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tikiu jeis bet perdaug to nesureiksminu leidziu spresti sau paciai o ne zodiako zenklams ir ju atitinkmumui :D :mirksiukas::rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va ka dar radau :flowers: : Humoristinis erotinis horoskopas. Ką sako skirtingi zodiako ženklai po sekso:

 

Avinas: O dabar dar kartelį!

 

Jautis: Paduok picą – valgyti noriu.

 

Dvyniai: Nematei televizoriaus pultelio?

 

Vėžys: Tai kada tuoksimės?

 

Liūtas: Aš juk buvau nuostabus, a?

 

Mergelė: Kelkis, eisiu išplausiu paklodės.

 

Svarstyklės: Man patiko, jei tau patiko.

 

Skorpionas: Gal vis dėlto tave atrišti?

 

Šaulys: Man neskambink, paskambinsiu pats.

 

Ožiaragis: Turi vizitinę? Gal apsikeičiam?

 

Vandenis: O jei dabar pabandytume tą patį, tik be drabužių?

 

Žuvys: Tai koks, sakei, tavo vardas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:mirksiukas:Horoskopas nuostabus!

O istikruju tai as nelabai galiu susigyventi su zmonemis kurie labai skyresi nuo mano temperamento-pvz.vandens zenklo zmones.Bendrauti tai bendrauju,bet vyro Vandens stihijos nenoreciau... :hm:


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.