Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Ka padovanoti vyrui

Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule

Si savaitgali vaziuojam i baliu, uosviui 50 metu.

klausimas. Ka padovanoti?

Nu niekaip nesugalvoju :brunette: Gal kas turi kokiu patarimu, ideju :mamba:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas ir yra tokios dovanos kaip kvepalai, barzdaskute, laikrodis, odinis mini lagaminiukas, grandines ar ziedas gal ir nuobodoka. Butent ta esam pridovanoje mano ir vyro tetukams. Po metu mano tukui 50, tada ir vel galva suksim. Jauciu kokia kelione ar savaitgali kur nors reiks uzsakyti. :grin: Nes daiktu tai pats be proto turi. Aisku cia pagal isgales. :brunette:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

jo buna ju graziu oda trauktu, ar vet pasidabruotu. Esu tetei pirkus laiko graziai sau sekcijoj :hm:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano tevuliui geriausia dovana buvo gero arankio komplektas jau keli metai praejo bet dar ir dabar dekoja u? gera dovana. mano vyras sake irgi noretu kokio gero gra?to ar ?lifuoklio ar galvueio rinkinio... nebuto vyrai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Mano tevuliui geriausia dovana buvo gero arankio komplektas jau keli metai praejo bet dar ir dabar dekoja u? gera dovana. mano vyras sake irgi noretu kokio gero gra?to ar ?lifuoklio ar galvueio rinkinio... nebuto vyrai.

Pritariu, tai labai gera dovana. Man uoshviai padavanojo grazta"MAKITA", tai labai patenkintas esu. Shiaip tikrai labai gera ideja. :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

idomu kaip mano draugas reaguotu jei jo gimtadienio proga (kuris jau ne uz kalbu) padovanociau varztu rinkini :grin: :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jei nupirksi butent toki rinkini, kokio jam reikia, tai manau apsidziaugtu :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jei nupirksi butent toki rinkini, kokio jam reikia, tai manau apsidziaugtu :)

hm.. :mirksiukas: o is kur man reiktu zinot kokio jam reiktu :hm:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

A? jau esu nupirkus Dolce&Gabana brangia striuke, PRADA megztina. Ir dar ?adu nupirkti kvepalus kurie MAN labai patinka, juk tures kvepintis jais :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

A? irgi asivaizduoju dovanas ka?ka tokio kaip Indre, tie visoki raktai, gra?tai, ?lifuokliai, dovanodama jauseiausi kaip pati dovano miksera, puodo rinkina ar pan. gaudama.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
A? irgi asivaizduoju dovanas ka?ka tokio kaip Indre, tie visoki raktai, gra?tai, ?lifuokliai, dovanodama jauseiausi kaip pati dovano miksera, puodo rinkina ar pan. gaudama.

Va va, a? irgi sakiau, padovanok man keptuv? tai su ta keptuv? ir pribaigtas busa :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nebutinai :mamba:

cia nuo zmogaus priklauso, vieni tokius dalykelius labai vertina :) bet kiti su tokia dovana tikrai suzaveti gali nelikti :doh

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.