Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Ka padovanoti vyrui

Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule

Si savaitgali vaziuojam i baliu, uosviui 50 metu.

klausimas. Ka padovanoti?

Nu niekaip nesugalvoju :brunette: Gal kas turi kokiu patarimu, ideju :mamba:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas ir yra tokios dovanos kaip kvepalai, barzdaskute, laikrodis, odinis mini lagaminiukas, grandines ar ziedas gal ir nuobodoka. Butent ta esam pridovanoje mano ir vyro tetukams. Po metu mano tukui 50, tada ir vel galva suksim. Jauciu kokia kelione ar savaitgali kur nors reiks uzsakyti. :grin: Nes daiktu tai pats be proto turi. Aisku cia pagal isgales. :brunette:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo buna ju graziu oda trauktu, ar vet pasidabruotu. Esu tetei pirkus laiko graziai sau sekcijoj :hm:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano tevuliui geriausia dovana buvo gero arankio komplektas jau keli metai praejo bet dar ir dabar dekoja u? gera dovana. mano vyras sake irgi noretu kokio gero gra?to ar ?lifuoklio ar galvueio rinkinio... nebuto vyrai.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano tevuliui geriausia dovana buvo gero arankio komplektas jau keli metai praejo bet dar ir dabar dekoja u? gera dovana. mano vyras sake irgi noretu kokio gero gra?to ar ?lifuoklio ar galvueio rinkinio... nebuto vyrai.

Pritariu, tai labai gera dovana. Man uoshviai padavanojo grazta"MAKITA", tai labai patenkintas esu. Shiaip tikrai labai gera ideja. :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu kaip mano draugas reaguotu jei jo gimtadienio proga (kuris jau ne uz kalbu) padovanociau varztu rinkini :grin: :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nupirksi butent toki rinkini, kokio jam reikia, tai manau apsidziaugtu :mirksiukas:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jei nupirksi butent toki rinkini, kokio jam reikia, tai manau apsidziaugtu :)

hm.. :mirksiukas: o is kur man reiktu zinot kokio jam reiktu :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? jau esu nupirkus Dolce&Gabana brangia striuke, PRADA megztina. Ir dar ?adu nupirkti kvepalus kurie MAN labai patinka, juk tures kvepintis jais :laugh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? irgi asivaizduoju dovanas ka?ka tokio kaip Indre, tie visoki raktai, gra?tai, ?lifuokliai, dovanodama jauseiausi kaip pati dovano miksera, puodo rinkina ar pan. gaudama.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
A? irgi asivaizduoju dovanas ka?ka tokio kaip Indre, tie visoki raktai, gra?tai, ?lifuokliai, dovanodama jauseiausi kaip pati dovano miksera, puodo rinkina ar pan. gaudama.

 

 

Va va, a? irgi sakiau, padovanok man keptuv? tai su ta keptuv? ir pribaigtas busa :laugh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
A? irgi asivaizduoju dovanas ka?ka tokio kaip Indre, tie visoki raktai, gra?tai, ?lifuokliai, dovanodama jauseiausi kaip pati dovano miksera, puodo rinkina ar pan. gaudama.

nebutinai :mamba:

cia nuo zmogaus priklauso, vieni tokius dalykelius labai vertina :) bet kiti su tokia dovana tikrai suzaveti gali nelikti :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.