Pereiti prie turinio
ewerra

Neatsakingi vyrai

Rekomenduojami pranešimai

Mane kartais nervina vyro neatsakingumas, tokie kaip velavimai is darbo. Net nesiteikia paskambinti ir pranesti :) paprasciausiai nesusipranta. O as jau einu is proto, gal kas atsitiko :swoon2[1]: turiu pati skambinti ir klausti kur esi :hm: Jau kaip veikia tai nerealiai. Kaip jusu, ir kaip su tuo kovojate. Gal koki strioka jam ivaryt. Dingt keliom dienom i menuli, tegul pasikankina :this[1]:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasistyenki visai nesirupinti juo, nekreipti demesio, lyg tuscia vieta butu, kartais tai vyrus privercia susimastyti


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dabar beveik serga depresija "demesio trukumas". Mat atvaziavo sesuo, brolis uz kampo gyvena, tai nabagas jauciasi vienisas. Kai grista is darbo, kaip mazas vaikas prilipes :doh Jam aiskinu milijonus kartu, pranesk ir t.t. nedasyla


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo, kad neatsakingumas pasirei?kia tada,kai yra susitariama ka?kur eiti, va?iuoti ar pan, o jis neaspej?s nepasirodo sutartu laiku. O reguliavimas, kad baig?s darba prisistatyto i? karto namo,yra gana ?iaurus, man daugiau pana?u a nora visi?kai kontroliuoti kita ?mogo.Juk prie?aseio gali buti daug ir avairio,pvz,kam?eiai kelyje,nenumatytas darbas,kurio negalima atideti rytdienai,arba netiketai sutiktas senaspa?astamas.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? paskutiniu metu pradejau ramiau reaguoti, kai vyras neprane?a, jog velai gra?. ?inau, kad jo darbe nera nustatyto valando. Jeigu yra darbo, sedi iki velumos, kelias valandas gra??s pamiega ir vel i?lekia. Pripratau.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pvz a?, labai pykstu, kaip man paskambina ir klaus? kur tu esi, o turejai but ten ir ten. Nu nekeneiu tokios kontroles tai ?akes :mad: . O tuo labiau ir a? nekontroliuoju. Tik mamytei atiduodavai pylna ataskaita, prane?davau kur esu, kada gry?iu ir t.t.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na Indre. o pabuk kito ?mogaus kailyje...jis taves laukia sutartu laiku, sutartoje vietoje, o tu nesirodai...GAL KAS ATSITIKO :bigsmile: gali ?mogus visko prisigalvot.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam gi patinka kontrole...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad viskas priklauso nuo po?iurio.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Nepunktualumas tai da?nai pasitaikantis bruo?as tarp vyro , bet negaleeiau prilygint to neatsakingumui . Man ir nepatinka kai veluoja ?mones(ypae dalykina susitikima) ir neateina sutartu laiku , bet nieko nepakeisi - ne visi mes vienodi , reaguoju a tai normaliai . Ai?ku pastaba parei?kiu , bet be pykeio . :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad nepunktualumas budingas ne tik vyrams. Jis paplit?s masi?kai...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai jo nekontroliuoju, bet kai zinai kada baigia darba, prisikuri planu, kur lekt ka daryt, o jis grazuolis net paskambint nesugeba. Kada as veliau gryztu , pakeliui kur uzsuku tai jam kryzius, ypac kai pasiimu jo masina. Siaip tai nedaznai taip, bet jis pasirenka momentus.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.