Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Man tai visai nepatinka alus man jis neskanus o mano vyras tai megsta ir per daug labai pykstames del to

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pradejo D-light patikti.Kazkada Utenos geriau kazka panasaus,tai nepatiko.O dabar visai nieko.Skanu.Lengvas gerimas. :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man pradejo D-light patikti.Kazkada Utenos geriau kazka panasaus,tai nepatiko.O dabar visai nieko.Skanu.Lengvas gerimas. :)

as ir megstu si aluti ;)


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iki nestumo dievinau Utenos alu, bet dabar kai pagimdziau ir dar matinu - tenkinuosi FAX nealkoholiniu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man tai visai nepatinka alus man jis neskanus o mano vyras tai megsta ir per daug labai pykstames del to

na tai esi mano bendraminte.... :) nes as nekenciu alaus....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

anksciau gerdavau vein tik alu , tai budweisser , o dabar labjau egstu sidra , bet ir neastisakau , miller'io alucio :)


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As megstu corona extra su citrina :geda: niam niam,ir sider vysniu kiss,a arba obuoliu.......!!!


glitteryourwaybdd41112mg9.gif

 

meter-ru79604.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mėgstu alų o labiausia mėgstu kolekcionuot alaus taures ir bokalus,jei aks turit nereikalingų lauksiu pasiulymų,agliu pirkt arba mainyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Faxe , Svyturio Extra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebegeriu aš jau alaus visiškai. Vyras nebegeria tai ir aš negeriu :wacko:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš paskutiniu mertu ir vis mažiau , kažkaip savaime gaunasi :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mano vyras, atsisakė alaus maždaug liepos pradžioje. Dėl stipriu sveikatos bėdų, kepenys buvo beveik nebeveikiančios. O kas labiausiai kertą per jas? O gi pasirodo alus, jau geriau šimtgramį negu butelį alaus, beja čia ne mano žodžiai.

Tai gi vyras nustojo gerti, ir numetė svoro virš 5 kg., diržas nebetinka :hm: kur anksčiau sekdavosi į pirmą diržo skylutę, dabar užsisegus į paskutinę diržas sukasi visiškai, reik jau naujo.

Žodžiu reziume, svorio numetė gal ir nedaug, bet pilvą metą mygom ;)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.