Pereiti prie turinio
Snapė

Vyras skorpionas

Rekomenduojami pranešimai

Tema paplepėti apie vyrų ypatybes gimusių po šiuo ženklu.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Humoristinis-erotinis vyrų horoskopas

 

Vaikščiojantis seksas be smegenų. Mąsto tik vienu vieninteliu organu, kuris slepiasi trumpikėse. Kantrus. Pasiryžęs išklausyti tavo ašaringą išpažintį apie sunkią moters dalią. Nutaisys užjaučią miną. Gali kartu su tavimi išspausti ir ašarą. Bet visa tai tik skorpioniška taktika – kad imtum juo pasitikėti ir paskui galėtų tavimi sėkmingai pasinaudoti. Rytą pamirš užsirašyti tavo telefono numerį. Nepakenčia priekaištų dėl sekso. Jis esą nepralenkiamas meistras! Jei nebaigei po pirmo jo prisilietimo – kankins tave iki oralinių-genitalinių nuospaudų sutrynimo. Retai kas gali patenkinti jo audringą seksualinę fantaziją. Jeigu taip atsitinka, tokios merginos vardas skubiai įrašomas raudonu rašalu į užrašų knygelės skyrių, skirtą pergalėms sekso mūšių lauke.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano mylimasis yra skorpionas, tiesa sakant mama mano ir, tai as sau buvau prisiekus, kad niekada neisimylesiu skorpiono, bet taip jau nutiko ir nieko nepkeisi;) o šiaip tai mano vyriukas visiška priešingybė šiam horoskopui......... nera jis toks kaip rašoma šiame horoskope....... aš neginu, bet sakau tiesa :wub1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MANO VYRAS SKORPIONAS.TAI GALIU PASAKYTI,KAD LABAI KERSTINGAS,AISTRINGAS,JEI MYLI TAI VISA SIRDIM,O JEI NEAPKENCIA TAI TAIP PAT.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia tema...Jetau kokia tema.

Aš vyro dar neturiu :flowers: bet mano tėvas yra skorpionas tai toks jau nepastovus, nuomonė pastoviai keičiasi, nuotaika taipat. Žodžiu siaubas. Susišneketi žmogiškai beveik neįmanoma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.