Pereiti prie turinio
ewerra

Akvariumas

Rekomenduojami pranešimai

Gaidelis nera pati geriausia zuvis, tik kad grazi ziauriai. Musasi du patinai, bet va patele, manau gali nusipirkti. Bet va del kitu zuvu tai nezinau, nes gaideliai praktiskai su visai nesugyvena. Nebent su ciklidais, bet kad tie labai plesrus.

 

Pasiskaitinek cia www.akvariumas.lt cia mano vyras skaitinejasi daznai, nes jis pas mane uzketejes akvariumistas :grin:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mielieji, meskit is galvos tas nesamones, kad kuo mazesnis akva tuo lengviau islaikyti ji.Atvirksciai - kuo didesnis tuo lengviau. Kalbu is biopusiausviros puses, o tai yra pats pagrindinis dalykas akvoj. sutinku tai biski daugiau kainuoja nei mazas akva, bet ir vaizdas ir tolimesnis islaikymas yra lengvesnis.

 

Nelabai isivaizduoju kaip atrodo 0,5 l. akva. Manau kad i toki litraza tik marinuoti agurkai tinka:)

 

Nori laikyti "slojika"- apvalu akva isigyk auksine zuvele. gaideliams reikia daugiau nei 10 l. akvos. Auksiniai zuveliai nereikes nei aereliacijos nei filtro nei termostato. CO2 irangos ir nereikes mazam litrazui.

 

asmeniskai as nepatariu laikyti auksiniu nes jos labai greitai tersia akvas, o tai yra daznas vandens keitimas bei akvos plovimas. O is to ir visokie skylimai stiklo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurekit kas apsireiske...


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne?inau man veterinarkej sake kad gaideliui geriau vienam tipo kitas u?kapos. o gra?i tai tikrai gra?i ?uvis ir svarbu didele. pirkau melyna yra dar raudona. noreeiau dar ir raudonos.

akvariuma gausiu geriausiu atveju tik kita savit? :this[1]:

reikia eiti a akvariumo puslapa paskaitineti.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei gerai atsimenu tai pagal skaiciavimus yra taip- 1 cm zuvies reikia 3-4 litru vandens. kaip pvz.: 2 cm ilgio zuvis vadinasi vandens ne maziau kaip 6 litrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jei a? gerai atsimenu, tai ne vien pagal dyda vandens kiekis matuodavos :hm:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tiesa pasakiu a? irgi bijojau ir dabar bijau kad nemokesiu tinkamai rupintis todel toka ma?a irn pirkau. bet va dabar ?iuriu a ?uvel? ir gaila man tos varg?es. tiek ma?ai ten vietos.  reiks turbut didesna pirkti, nors vetai u?tikrino kad ?iai ziuvai vietos u?teks. turbut taip i? gaileseio galiausia dar viena beda asitaisysiu didela akvariuma :hm:

 

 

joa:)tada taip puiku:)o manau ir zuvelei patiks:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jei gerai atsimenu tai pagal skaiciavimus yra taip- 1 cm zuvies reikia 3-4 litru vandens. kaip pvz.: 2 cm ilgio zuvis vadinasi vandens ne maziau kaip 6 litrai.

man veterinarkej sake kad vidutinio dyd?io vienai ?uveliai reikia apytiksliai 10 ltr. vandens.

bet u?tikrino kad gaidelis vienitele ?uvis kuri gali gyventi tokioj ma?oj talpoj.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai labai idomu kaip tau visa tai konsultoja veterinras??? Siaip reiketu pagalbos pas akvariumistus


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man tai labai idomu kaip tau visa tai konsultoja veterinras??? Siaip reiketu pagalbos pas akvariumistus

Na toj veterinarkej yra atskiras skyrius kur akvariumai aranga akvariumams ?uvys. ten gal ir akvariumistai. bet kadangi paprasati ten vedam ?una pas veta tai ir vadinu veterinaras. nors kiekvienam skyriuj kiti darbuotojai. :blink:

na eia turbut suklydau pavadinime. :P


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Merginos, jei ?uvytes pas jus labai griet dvesia asigykit gaidelius, jie ne tik stipraus charakterio, bet ir be galo i?tvermingi?nes buna, kad apie ji pamir?tu tai savaitem buna su tuo paeiu vandeniu ir nemaitinamas?o mano akvariumukas tai ma?as ir da?nai vandeny reik keist? tokios ?uvis atsikratyt dar reik sugebejimo?

Aspejimas...daugiau nei vieno gaidelio laikyt vienam akvariume negalima, taip pat ir yra i?skirtines rusis kurias galima suleist su ?iom ?uvim....


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal dabar ir uzklausiu kaip blondine,bet tiek jau tos... :flowers:

Isitaisem akvariumiuka.Stebejau tas zuvis ir prisigalvojau:o kaip jos patamsyje maista randa? :flowers: Zuvys tamsoje mato?Buna,kad maistas nuseda ant akmenuku...Tai kaip jos ji randa?Nosies gi neturi,neuzuodzia... :flowers: Padekit blondinei... :super: :lol: :super:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.