Pereiti prie turinio
Snapė

Benamiai, valkatos, bomžai...

Rekomenduojami pranešimai

Nu geras :lol: :lol: :lol: dar ir taip buna :doh:

Buna,buna... jo yra i asocialiu seimu.

Bet bajeris geras buvo... Sako iseinu ir savo akim netikiu :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai nesenai buvau nulekus Jonavoje i nedideli prekybos centra ( labai skubejau i antra auksta nes reikejo i vaiku preku parduotuve, TOPOcentra). Lipam laiptas su broliu ... Ko toliau, toks kvapelis :super::bredis: Netrukus pamatem prie topocentro vitrinu "bomza". Ka jis ten veike ir is kur atsirado iki siol nesuprantu. :unsure: Bet vaizdelis buvo ne koks... Ne tai kad koks prasigeres benamis, o zmogus kuri gal ilga laika kur uzdaryta ir pan., ant galvos vos ne dredai ( tokie susivele). Atistoja jis ir ziurineja kameras, foto ir t.t. ( Lik is kito amziaus atrirado ten) bet i pacia parduotuve neeina.

Ka as norejau pasakyti :flowers:

Aplinkiniu reakcija buvo :D :bredis: baisi.

Eina "zvengia", tyciuojasi suauge zmones :this::mda: Visiems ten vos ne atrakcija gavosi pamacius toki zmogu...

Istiesu baisu... Manau seimoi tevai ir apie tokius dalykus kalbet, bet ka kazin kalbet jei suauge elgesi :doh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekada nesmerkiau ir nesmersiu,net pati paskutini alchasa,kuris gyvena laiptinei ar siukslyne!!! Niekada negali zinoti,kodel jis toks?! Nors jeigu ir alkoholis kaltas...vistiek yra kazkokia priezastis del ko jis pasidave jam... Kaip bebutu visada yra priezastis!!! Bet tokiam pinigu tikrai neduosiu!

Niekada nepraeinu pro sali,jei zmogus sedi su istiesta ranka ir jei tas zmogus nera visai degradaves,visada duodu bent jau lita! Aisku tokiu yra mazai,bet gyvenu Klp,tai pora tokiu tikrai visada matau,tai vienas diedukas kuris visada groja su armonika (vis skirtingose vietose ji sutinkku) ir bobulyte tooookia sena,sena,mazyte,visalaika prie senojo turgaus stovi,tai jai irgi visada duodu,karta buvau gryzusi is italijos,turejau biski pinigeliu,ejau kazkur ir kaip tik ji man pasitaike,tai man taaaaaip jos pagailo,kad siaubas :flowers: stovi,nuo senatves jau visa drebanti,o lauke salta,viejas...o ji maisiuka issitraukusi,valgo sumustinuka ir arbata is mazo bambaliuko uzsigerineja,nu tai man jos taaaaaip pagailo,kad siaubas.... :super: nu ir daviau jai 10lt,aisku cia nera daug,bet jus neisivaizduojate,kaip ji apsidziauge,kaip ji man rankas gloste,kaip ji linkiejo man visko kas geriauso,o akyse net asaros pasirode.... Tai va,kaip gali praeiti pro sali...

As apskritai esu tokia,kad visada gailejau tokius zmones,net jei jis visai degradaves!!!!


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smerkti aš jų nemerkiu, nes tikrai negali žinoti kokie įvykiai iki to juos privedė. Ir niekada negali būti tikra, kad pati to išvengsi.

Bet kai vaikšto atkišę delną vien dėl to, kad tingi dirbti ar nori tik lengvo ir pelningo darbo... Arba jei prašo sušelpti ir dar ne bet kuo :super:

Išmaldą duodu retai, nebent būtų labai gaila.

Yra tokių, kurie gyvena kokiame savartyne, bet tie bent šiukšles rūšiuoja.

Na ir kratinys gavosi :flowers:


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

invalidu gaila, benamiu ir gaila- ziurint del kokiospriezasties jie tapo benamiais, o alkoholikus ir narkomanus smerkiu..... nes jie patys pasirinko toki likima.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Visai nesenai buvau nulekus Jonavoje i nedideli prekybos centra ( labai skubejau i antra auksta nes reikejo i vaiku preku parduotuve, TOPOcentra). Lipam laiptas su broliu ... Ko toliau, toks kvapelis :sauna: :) Netrukus pamatem prie topocentro vitrinu "bomza". Ka jis ten veike ir is kur atsirado iki siol nesuprantu. :serga: Bet vaizdelis buvo ne koks... Ne tai kad koks prasigeres benamis, o zmogus kuri gal ilga laika kur uzdaryta ir pan., ant galvos vos ne dredai ( tokie susivele). Atistoja jis ir ziurineja kameras, foto ir t.t. ( Lik is kito amziaus atrirado ten) bet i pacia parduotuve neeina.

Ka as norejau pasakyti :rolleyes:

Aplinkiniu reakcija buvo :ooops: :) baisi.

Eina "zvengia", tyciuojasi suauge zmones :D :D Visiems ten vos ne atrakcija gavosi pamacius toki zmogu...

Istiesu baisu... Manau seimoi tevai ir apie tokius dalykus kalbet, bet ka kazin kalbet jei suauge elgesi :D

kosmaras- man gaila,kai eina saiposi.... :( :) :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet juk tai ligos :rolleyes:

Pasmerkim ir rūkorius, nes, sakykim alkoholikas kenkia tik savo sveikatai (fizinei), o rūkorius ir savo ir to, kuris yra šalia jo...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet juk tai ligos :rolleyes:

Pasmerkim ir rūkorius, nes, sakykim alkoholikas kenkia tik savo sveikatai (fizinei), o rūkorius ir savo ir to, kuris yra šalia jo...

zmones kurie ruko jie nedegraduoja, nepraranda seimu,nenesa is namu pinigus,kad patenkinti savo nora...o alkoholikas ir narkomanas butent taip ir daro. sutinku su tavim,kad tai ligos ir rukorius yra ligonis,bet deja tai yra labai skirtingos ligos....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie manęs kauno pilies aikštelės bomžai net neina, eina ratu ir net nežiūri.

Nes vieną kart trūko kantrybė, sakyt ne neturiu, ne duosiu ir eit šalin. o kaip tik ėjau po kolio neišlaikyto, tai pasisodinau kelis ir atbūmbėjau gal valandą, ką jie gali daryt eidami dirbti, kokių darbų yra ir t.t. net pasakiau jeigu norit nuo iškart dabar einat dirbt, įdarbinu aš jus, tai paklaike bėgt nuo manęs norėjo, bet aišku nieks neleido, kol neišsakiau ką norėjau.

BET JIE DARBO NENORĖJO.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geras :D :D :D bet tu ir duodi :D :D :D

jo jie dirbti nenori....jiems lengviau sedeti,prasyti ismaldos ir matyt visai nemazai gauna....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užjausti galima visus. Gailėti negalima nieko- kenki ir sau , ir tam žmogui, kurio gaili...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.