Pereiti prie turinio
Snapė

Nudistų pliažas

Už ar prieš?  

26 nariai prabalsavo

  1. 1. ?

    • 22
    • Prieš
      3
    • Neapsiprendžiu
      1


Rekomenduojami pranešimai

Nematau reikalo drausti, kam patinka, tegu ten ir eina..As pati asmeniskai manau, kad nuogas kunas turetu buti privati vieta, kuri galetu matyti tik artimiausias zmogus, kitaip dingtu ta mazyte intriga, kas gi po tais drabuziais..Nelabai isivaizduoju, kaip vyrams tokiame pliaze ''nepasistoja'' pamacius grazu moters kuna :victory: Na nezinau, bent jau as i nudistu pliaza tikrai neiciau, o i moteru be problemu :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kaip į tikrą nudistų pležą bet į "bobų" pležą tai einu.

Ir bėja, bobų pležas šventojoj virtes nudistų pležu, vien vyrai nuogi ir senos moterys :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole, o kokią intrigą tavo nuogas kūnas turi "sukelt" kitiems vyrams? Manau, kad pažindintis ten yra jau baisiai netinkama vieta, o ilsėtis, visu kūnų mėgautis saulės voniom pats tas..

 

O dėl moterų pležo, tai skaičiau straipsnį delfyje... jei visuose taip, tai ten jokio poilsio - vien stresas...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manau, kurie norejo mane suprasti, suprato teisingai :victory: Jei tavo skaitytam straipsnyje rasoma apie vyrus, einancius per moteru pliaza, kad galetu pazvilgcioti, tai manau, kad dauguma vyru atrado geresni buda, t.y. nudistu pliaza, kur gali nebijodami prisiziureti visko..Galbut kai kurie tikrai ateina ten pailseti, bet tikrai netikiu, kad ten nevyksta toks pats pazindinimasis, kaip ir paprastam pliaze :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai jie netrukdao. Bet pati tikrai nenoreciau, turiu nemazai kompleksu. Jei sau patikciau tokia kokia esu, tai butu dzin, eiciau. Bet dabar ne


line.gif

1_8_8_1093636800_4b61727475206a6175.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galite vadint nudizmų, o galbut girdėjote, vadinant natūrizmų.

Nesvarbu, kuri pavadinimą naudosite, nuogas poilsis yra puikus būdas įgauti laisvės pojūtį ir susigrąžinti jėgas kunui ir sielai :huh:. Be drabužių ( sintetikos ), žmonės yra linkę labiau atsipalaiduoti ir vertinti vieni kitus ne pagal dėvimus drabužius, o pagal asmenybės bruožus.

Kai kurie žmonės propoguojantys nudizmą sako, kad, kai jie numeta savo drabužius, jie taip pat numeta savo įtemto gyvenymo stresą.. Ir tik likus be drabužių ( sintetikos ) gali pajusti nevaržoma laisvę ir susilietimą su gamta. <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hopai, pritariu tau :huh:

 

Galiu pasakyt kad kol pačiai neteko lankytis naturistu pleže, viskas atrode labai keista ir pan., 

 

Dabar man tai yra tas pats kad ir nueiti į paprasta pležą, tik skirtumas yra tas, kad paprastam pležę spoksos visį ir dar megins apkalbėti, (Pažiūrėk, koks užpakaliukas, o jį dar ir su stringais) ir pan., o nudistu pleže kiekvienas įlsisi sau ir ne į nieka nekreipia dėmesio <_>


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš prieš nudistų pležą neturi visiškai nieko. Pati visad stengiuosi eiti lietuvoj kad ir į bobų pležą, nors jis jau senai pasidaręs nudistų pležu.

BET, mane žiauriai trikdo, ir atrodo visiškai nenormaliai kaip į nudistų pležą atsiveda vaikus.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia jau grinai nudistu seimos :huh:

As pazystu nemazai seimu kurie taip pat nesigedina savo vaiku, cia jiems yra naturalu ir pan.,

Ir tu tokio zmogaus neperkalbesi, butent del to jie ir iesko tokios vieteles degintis, kad niekam kitam nebutu keista ir pan.,

Vienos pazystamos vaikui dabar isvis gal kokie 16 m, bet jis ir pats nemanau kad jauciasi nesmagiai, jei pamato kad mama persirengineja ir pan., Nes niekas nieko neslepe nuo gimimo <_>


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liecia , del atzalu . Tai as nemanau jog ir jiems butu uzdrausta lankytis , kartu su tevais nudistu pleze. Tuo labiau mazesniems, nejau atsivezus i kurorta juos paliksi tunuot namie , vien del to, kad suauge nori pailset be sintetikos . O del vaiku - paaugliu tai cia kiekvieno vaiko pasirinkimas .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man šiaip pačiai yra nepriimtina, kaip mamos ypač prieš berniukus nusirenginėja, maudosi ar dar kažką daro. Aš jau turiu omenyje vaikus mąstančius, kurie jau sugeba paklausti pvz kodėl pas mane nėra to kas pas tave ir t.t. Ne todėl kad vaiką laikyti kaip narvelyje, ir kad kuo vėliau sužinotų kuo skiriasi lytys, ar kad sulaikyti nuo seksualinės ankstyvos patirties( nors mamų nusirenginėjimai, yra įrodyta psichologiškai, vaikus tarsi nematoma ranka stumia prie ankstyvų lytinių išbandymų), bet todėl kad man tai pačiai amoralu.

O be to, paauglys jau turi teisę rinktis ar nori jis žiūrėt į senų krienų pimpalus ir senų bobų nukarusius papus, o vaikas iki paauglystės ne?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia , idomiai išsireiskei :super: Senų krienų senų bobų. Kas , Gerbiamoji Tau sakė , kad nudistauja tik seni krienai ir senos bobos ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.