Pereiti prie turinio
Nicole

Nuotraukų knygos (albumai), kalendoriai bei kiti suvenyrai

Rekomenduojami pranešimai

Buvau jau keleta uzsisakius, viena mamai dovanu, kita mazesni mociutei ir dar viena maniskio seseriai :super: Labai jiems ir man patiko..Toks ivaizdis, kad vartai labai brangu zurnala, kokybe labai liuks :lol: :D ;) Galima pasirinkti norima virselio spalva bei oda ar kita medziaga ir viduje lapu spalva..As siaip uzsakinejau is Kodak Gallery, jie siuncia ir i Lietuva :super:

 

304000.-Par-10071-Image2Ref.MTY0LjE0NQ==.gif

 

 

bet koks grozis, tikrai reiks panagrineti kiek kainuotu toki pasidaryt, dar nebuvau maciusi, aciu Nicole


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nera uz ka, Saule19 :flowers: Stai dar paieskojau keleta nuorodu ;) Cia http://www.smartdraw.com/specials/calendar.asp gali parsisiusti nemokama programa, bet tik 7 dienoms nemokama, ir gali pasidaryti kalendoriu..Tik tiek, kad instaliavimas trunka apie 5-10min, bet siaip labai gera programele :super:

 

 

Gal jau kas megino pastudijuot ta programyte septyniom dienom .Prisidariau visokiausiu kalendoriuku o issisaugot neiseina taip ir lieka visi toje programoje ,kaip persikelti i PC ?


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkur dingo mano citatos :D

Nuostabiai atrodo knyga :D Teko girdėti, kad jų kokybė prasta, įrišimas nekoks, bet vaizdas nuotraukoje priešingas :sird: Yra jau ir Lietuvoje įmonių, teikiančių tokias paslaugas, bet vėlgi- realiai matyti neteko, sunku kalbėti apie kokybę.

 

Dėl foto albumų- vestuvinėms nuotraukoms nerekomenduojami albumai su plėvele ar, ypatingai, be nieko (nuotraukos gali tiesiog sulipti), geriausia, kai tarp lapų yra permatomas lapelis. Beje, galima rinktis ne tik senovinius kampučius, bet ir nematomus, kurie klijuojami kitoje nuotraukos pusėje :mirksiukas:

 

O kalbant apie suvenyrus- gal žinote kur galima pasigaminti magnetukų? Turiu magnetuką su nuotrauka, noriu dar, bet nežinau kur galima pasidaryti :D


1h3l1i0j4cc848j23j9j5326233336333b6e656c697569.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš dariau nuotraukų knygą brukne.lt , tai buvo dovana mūsų vaikiuko krikštynų proga visiems svečiams, savikaina gavosi 33lt :) , labai esu patenkinta ir dabar vėl planuoju daryti albumą vaikiuko krikštynų foto, ir nebrangu ir labai gražu , kitą dieną gal įkelsiu keletą fotkių parodyti kaip atrodo tas daiktas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As galvoju gal tevams uzsakyt tokia knyga nuo mano su broliu vaikystes iki mano vaikiuku :) tik pirma reiktu siokius tokius montaziukus pasidaryt.manau kaledoms tokia knyga butu liuks. :kadaryt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aš dariau nuotraukų knygą brukne.lt , tai buvo dovana mūsų vaikiuko krikštynų proga visiems svečiams, savikaina gavosi 33lt :flower: , labai esu patenkinta ir dabar vėl planuoju daryti albumą vaikiuko krikštynų foto, ir nebrangu ir labai gražu , kitą dieną gal įkelsiu keletą fotkių parodyti kaip atrodo tas daiktas

Tikrai butu labai idomu pamatyti tokia knygute.


5_3_1167685200_4b524953545550454c495549.png

ineta.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek as pati maciau bruknes darba tai man visai nepatiko, o ir poziuris i klienta ne koks :cocktail:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tikrai butu labai idomu pamatyti tokia knygute.

Aha ir as labai noriu pamatyt :huh:


a720b704e9c8.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ar yra dar ta firma brukne?nes man nei tel nekelia nei i laiskus neatsako.... :huh:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o ar yra dar ta firma brukne?nes man nei tel nekelia nei i laiskus neatsako.... :)

istikro nezinau, ji mums praeita vasara siule savo darbus.... kokybe ne kokia, nuotraukos iseina taskais... na ir kai pasakaiu, kad ten vien taskai tai issireiksimas buvo toks ,kad klientai kvaili jie nesupras :) man toks poziuris labai nepatiko ir mes jos siulomu paslaugu atsisakem...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.