Pereiti prie turinio
Snapė

Tinginys

Rekomenduojami pranešimai

Na šiandien dariau tinginį. Jau nebe pirmą kartą pagal tą receptą. Jis žinoma ne mano, radau kitam forume, bet noriu ir su jumi pasidalint.

Taigi:

 

Tinginys

 

3 pokeliai sausainių

1 pokelis sviesto (bent jau 80 % riebumo)

1 indelis kondensuoto pieno

2 šaukštai kakavos

 

Eiga: Sviestą ištirpinti ant mažos ugnies, įberti kakava ir išmaišyt. Po to, supilti kondensuotą pieną. Ir maišyti kol pasidarys vientisa masė, bet visą laika kaitint ant mažos ugnies. Tada visą masę užpilti ant sutrupintų sausainių ( man labiausiai patinka "Selga") išmaišyti, ir į šaldituvą sustingti.

 

Skanaus

 

:mamba: Gal jūs darot kitokį, pasidalinkit.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pati tai labai didele "tingine" o jei dar tinginius pradesiu daryti bus sakes :mamba:. Man jau geriau namus susitvarkyti nei valgyti daryti. Bet kartais atsiranda noras pasiterlioti, issisaugosiu tavo recepta, gal kada padarysiu. :grin:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As pati tai labai didele "tingine" o jei dar tinginius pradesiu daryti bus sakes :mamba:. Man jau geriau namus susitvarkyti nei valgyti daryti. Bet kartais atsiranda noras pasiterlioti, issisaugosiu tavo recepta, gal kada padarysiu. :grin:

 

Aš čia biškį ne į tema, bet žinok man jau geriau virtuvei kuistis negu kambarius tvarkyt :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indre, ačiū už receptą. Aš jau keli metai ruošiuosi tinginį pasidaryti... Dabar tikrai pasidarysiu.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GEISTE, tikrai rekomenduoju, nes labai labai skanus tinginys gaunasi.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai padarysiu, parašysiu, ar pavyko. Man geriau patinka pyragus kepti: staigiai viską sumaišau, išplaku ir į skardą... O čia terliokis su sausainiais...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GEISTE, žinok padaryti šitą tinginį labai paprasta. Aš užtrunku maximum 15 minučių :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi, Indre, komedijos... Sutrupinau sausainius, sakau, reikia pasižiūrėti, kiek to sviesto dėti. Įsijungiu kompą- internetas neveikia... Persiutau juodai. Dvi valandas neveikė. Taigi dabar pasižiūrėjau ir einu daryti...

Kažin, per kiek laiko sustingsta?..

Ir dar- mano viryklė- elektrinė, taigi kaip su ta maža liepsna? Bandysiu...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GEISTE, tik dabar pamačiau tavo postą. Žinok kaip su ta maža ugnim tai net nežinau. Parašyk kaip gavos :bigsmile:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išėjo ne tinginys, o sausainiai šokolade...Dabar, kaip suprantu, sausainius reikėjo smulkiau sutrupinti.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Na tik ka ir as pasidariau tingini, dabar saldytuve styngsta :grin: Tikiosiu kad gerai gausis :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir kaip jum tinginys?

GEISTE, negi nežinai kad tinginys daromas iš smulkiai sulaužytų sausainių. Bet gal vistiek skaniai gavosi?

KICULE, ar patinka?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.