Pereiti prie turinio
Nicole

Prašau įrėminti...1

Rekomenduojami pranešimai

Oi kokia grazuole mergyte, Dijana :D :grin:

:flower: lauksiu kazko grazaus prie sios mergytes :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai grazu :D

 

Idedu ir as :grin:

 

8eb99a42d158t.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikos merginos.....ziurejau y Jusu darbus ir negalejau atsigrozet...viskas tiesiog nuostabu....taigi pati parsisiunciau photoschop programa (zinoma tik menesiui nes kitur neradau) ir pradejau mokytis...jau ismokau ykelt y remelius po 1 ir kelias nuotraukas...tai tikra liga , vis noris ir noris padirbeti ;)......bet noreciau vistiek jusu paprasyti, kad yremintumet pora nuotraukyciu (bus anukelio dovana mociutems kaledu proga) ....jus profesionales, o man dar daug mokytis reik...iki kaledu nesuspesiu....tai kai turesiu nuotraukytes parasysiu jums...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciukas uz grazius zodzius, Vaiduskina ;) :D :flowers: Lauksim nuotraukyciu, bet turiu priminti, kad nemokama ireminima galima uzsisakyti tik surinkus 5 pranesimus forume..Taisykles apie tai ir kaip ikelti nuotraukas cia, gali rasti pirmame sios temos puslapyje ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutes na as cia naujoke tai dar susipazindinu su nustatymais ir pan. labai norejau pamatyti remelius be kazko man ne vienos foto neatidare;/ kaip as cekava zose tai noreciau kad ir mano viena foto iremintumet.. o jei patiks turesit daug darbu:P:)))) juokauju neuzversiu gal kada pati ismoksiu tai daryti:P aa o kaip foto jums atsiusti o jei cia ikelti tai kaip? aa 5 pasisakymai turi buti ? einu tada kur nors pasnekesiu:P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
sveikutes na as cia naujoke tai dar susipazindinu su nustatymais ir pan. labai norejau pamatyti remelius be kazko man ne vienos foto neatidare;/ kaip as cekava zose tai noreciau kad ir mano viena foto iremintumet.. o jei patiks turesit daug darbu:P:)))) juokauju neuzversiu gal kada pati ismoksiu tai daryti:P aa o kaip foto jums atsiusti o jei cia ikelti tai kaip? aa 5 pasisakymai turi buti ? einu tada kur nors pasnekesiu:P
Lauksim nuotraukyciu, bet turiu priminti, kad nemokama ireminima galima uzsisakyti tik surinkus 5 pranesimus forume..Taisykles apie tai ir kaip ikelti nuotraukas cia, gali rasti pirmame sios temos puslapyje

DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va pasnekejau kaip supratau tokie pranesimai ar ne? (beje norejau paklausti kodel ne visas temeles ileidzia kitos privacios ar kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labutis, Loona :) Tam tikroms temelems butina surinkti 20 pranesimu, kad galetum jomis naudotis ;)

 

 

vaje kaip gaila :unsure: tik dabar pamaciau kad i kai kurias temeles nebeleidzia manes :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.